Главная


гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


Свято вдалося і залишило теплі  та приємні спогади

6.jpg
5.jpg
4.jpg

Щороку в кінці вересня село Нововодяне святкує свій День народження. Минулої суботи багато нововодянців зібралося на майданчику перед сільським клубом, щоб разом відсвяткувати 99 річницю свого рідного села.
Відкриття свята та урочиста частина відбулися на святково прикрашеному майданчику, біля будівлі сільського клубу.
Зі словами вітання до односельчан і гостей звернувся господар свого села – в.о. сільського голови Михайло Михайлович Чорний:
- Шановні односельці та гості нашого села, дорогі гості, я дуже радий бачити всіх вас тут. Надзвичайно приємно те, що наше село святкує вже 99-у річницю з дня свого народження. Сьогоднішнє свято - це ще одна можливість зустрітись разом, повеселитись, поспілкуватись і, можливо, на деякий час забути про буденні проблеми та турботи».
Також привітав сельчан зі святом голова Кам’янсько-Дніпровської районної ради Михайло Васильович Пригода та вручив в.о. старости села Михайлу Михайловичу Чорному грамоту за багаторічну сумлінну працю та з нагоди 99-ї річниці з Дня народження села.
Від сільської ради та гостей лунали теплі слова на адресу жителів, працівників закладів сільської громади, сільських робітників прилеглих господарств, а, особливо, ювілярів та винуватців знаменних подій.
Як завжди, свято продовжилось веселим концертом. Лунали українські пісні та гуморески. Також потішили селян веселі номери вихованців дитячого садочка «Ромашка». Але прикрасою дійства були виступи хореографічного колективу «Барвінок». Школярі під керівництвом Олени Іванівни Лагоди показали веселі таночки «Оранжевое лето» і «Василина», а також ліричні номери «Квітка-душа» та «За лісами, за горами». Танцювальний колектив учнів Нововодянської школи завжди із задоволенням бере участь у подібних масових заходах, і глядачі віддячують їм своїми бурхливими оплесками. Сподіваємось, що ще довго ці юні таланти будуть передавати свої радісні почуття та емоції через танець.
Давно відомо – якщо в селі є ще діти та молодь, значить жити нашому квітучому та працьовитому Нововодяному ще довго-довго.
Впродовж свята мешканці села мали змогу не тільки насолодитись концертом, але й скуштувати смачну кашу та інші смаколики, а діти розважитись на різних атракціонах. Свято вдалося і залишило багато вражень та приємних спогадів.
С.А. Білик,
педагог-організатор КЗ «Нововодянська ЗОШ І – ІІІ ступенів