Главная


гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


Осінній ярмарок в КЗДО «Сонечко»

3.jpg
2.jpg
1.jpg

«На ярмарок просимо гуртом та поодинці,
Чекають на вас тут чудові гостинці».

Такими словами розпочалась благодійна ярмарка в КЗДО «Сонечко». Усе навкруги таке барвисте! Так гарно зливаються в одну мелодію осінні кольори.
Вихованці нашого садочка взяли активну участь у проведенні благодійного ярмарку, який відбувся 28 вересня. Усі групи доклали чимало зусиль, щоб створити святковий настрій. Напередодні, з 24 вересня, всі бажаючі прийняли участь та відвідали виставку «Подарунки осені». Батьки разом з дітьми виготовили чудові вироби з різноманітних матеріалів та представили їх на виставці, яка проходила у приміщенні дитячого садочка.
Розпочали ярмарок піснями, таночками, інсценівками казок, іграми та розвагами, за якими непомітно пролетів час. Виступи козачат та україночок створили чудовий настрій і дорослим, і малюкам.
Після свята діти разом з батьками відвідали торгові ряди: продавали й купували овочі та фрукти, домашню випічку, весело розважались.
Гарне свято – коли враження яскраві, настрій піднесений. І наш ярмарок залишив теплі спогади, відчуття радості, затишку, родинної атмосфери. У святкуванні брали участь усі. Ніхто не залишився осторонь.
Дякуємо підприєм-цям села Водяне та спонсорам, а саме: Щербині Петру Івановичу, Живогляд Валентині Миколаївні, Рюбен Тетяні, Яшнікову Олександру Івановичу, Хачатурову Артуру, Фірус Людмилі Дмитрівні – за тісну співпрацю, підтримку та благодійну допомогу нашому закладу. Тому можна з впевненістю сказати, що свято вдалося!

Колектив КЗДО «Сонечко»