Главная


гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


СПОРТ – ШЛЯХ ДО УСПІХУ

2.jpg

Останнім часом значимість фізичного виховання та спорту стрімко впала. Все більшу частину вільного часу сучасні діти та підлітки проводять удома. Їм більше цікаві комп’ютери, нові гаджети, ніж заняття фізичною культурою. Завдання школи – привити дітям навички здорового способу життя, і для цього у Кам’янсько-Дніпровському НВК вже традиційно щороку проходить свято, присвячене Дню фізкультури та спорту. Це найвеселіше і найулюбленіше школярами свято. Так як воно проходить зі спортивними змаганнями на свіжому повітрі, діти завжди дуже чекають на нього.
Щоб бути здоровим необхідно якомога більше рухатися. Адже недарма у народі кажуть: “Рух – це життя”. Наше свято почалося із загальношкільної ранкової зарядки, яку проводили учні 11-Б класу. Потім для учнів 1-11 класів пройшли цікаві змагання, під час яких жодна дитина не залишилась осторонь. Школярі брали участь у естафетах, стрибали в довжину та через скакалку, перетягували канат, малювали на шкільному подвір’ї крейдою малюнки і просто активно відпочивали. На завершення свята учні 11-А класу провели запальний флешмоб, навіть вчителі не змогли втриматися і разом з дітьми повторювали рухи. Після цього були підведені підсумки змагань за номінаціями: «Олім-пійська надія Україїни», «Найкращі стрибунці», «Майбутнє українського спорту», «Дружний клас», «Сильні духом». Цей день подарував усім заряд бадьорості, гарний настрій і залишив яскраві враження!
Хотілося б висловити подяку вчителям фізкультури та класним керівникам 1-11 класів за участь у підготовці та проведенні цього заходу, адже учні стають не тільки більш здоровими, а й дружними. Пам’ятайте крилаті вислови: «Спорт і рух – життя», «В здоровому тілі - здоровий дух!», «Якщо людина здорова, значить вона найщасливіша людина у всьому світі» – і будьте здорові!

Виховна частина НВК