Главная


гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


Свято здоров’я, сили духу та краси

1.jpg

Велика цінність кожної людини – здоров’я. Виростити дитину сильним, міцним, здоровим – це бажання батьків і одне з провідних завдань, що стоять перед освітнім загалом.
В нашій школі стало традицією проведення спортивних змагань, присвячених Дню фізкультури та спорту.
Ось і в цьому році 14 вересня в школі пройшли спортивні змагання серед учнів середньої і старшої ланки. Урочистим словом, учасників змагань привітали директор школи В.М. Баранов і заступник директора з виховної роботи С.В. Хоменко тим самим, вони оголосили про початок змагань і побажали всім успіхів і гарних результатів.
Програма була досить насиченою. Першим завданням була презентація команд. Капітани команд здавали рапорт. Після цього учениця 11-А класу Олександра Луценко провела розминку для всіх присутніх.
В регламенті змагань були представлені різні дисципліни: біг на 60 метрів, стрибки в довжину, естафета, перетягуванням каната і т.д., де команди змогли проявити свої спортивні навички. Всі етапи проходили в напруженій боротьбі. Вболівальники і глядачі стежили за ходом подій і дуже переживали. Все навкруги проймалося атмосферою сміху, шуму і веселощів. Всі були щасливі! А палаючі від захвату очі дітей – краща нагорода всім організаторам свята. В той же час напруга не спадала – адже перемогти повинен бути найсильніший.
Нововведенням цього року став конкурс «Стартінейджер», від якого діти залишилися в захваті.
Жюрі підвело підсумки змагань за результатами яких команди: «Джокери» (6-А клас), «Чудова десятка» (9-Б клас) і «Легіон» (10-А клас) набрали більшу кількість балів і посіли І місця! Також в окремих видах змагань відзначилися, найбільш затяті учасники змагань: М. Шатиренко (10-Б клас), О. Генералов (10-А клас), Р. Панченко – (10-А клас), К. Кириченко – (10-А клас), О. Боренко – (9-Б клас).
Всі команди були нагороджені Почесними грамотами, отримали подарунки, відмінний заряд бадьорості і море позитивних емоцій.
Адміністрація КЗ «Великознам’янська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1» висловлює подяку батьківському комітету школи за допомогу у придбанні подарунків для нагородження.
Є.М. Сашин, Н.М.Кузнецова