Главная


гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


«Повір у себе і ти досягнеш успіху»

6.jpg

Під таким гаслом пройшло першовересневе свято в Благовіщенській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів, яке відбулося 1 вересня на святковому майданчику школи.
Свято було організовано у формі ярмарки шкільних досягнень, до якої готувалися всі учні школи разом з вчителями та їх батьками. Кожен клас готував зону зустрічі з першокласниками, на якій розповідали досягнення відповідного напрямку свого шкільного життя:
- 2 клас - «Родинний віночок»;
- 3 клас - «Дружба»;
- 4клас – «Навчання»;
- 5 клас - «З Україною в серці»;
- 6 клас – «Квітучий рай»;
- 7 клас – «Від відходів до доходів»;
- 8 клас – «З добром у серці допомогти так легко!»;
- 9 клас - «Спорт для всіх»;
- 10 клас – « Ранкова зарядка».
Після короткого повідомлення на кожній локації учні підготували для маленьких школяриків інтерактивні вправи, ігри, розваги, вікторини, майстер класи. Тут вони співали та малювали фарбами на щасливих обличчях національну символіку, ліпили віночок з солоного тіста, відгадували загадки, саджали квіти, грали в малюкбол, вчилися сортувати пластикові пляшки, робили ранкову зарядку, виготовляли дерево добра, складали піраміду дружби. Учні першого класу з цікавістю спостерігали за подіями і були активними на кожній локації.
По завершенню знайомства першокласників з шкільними справами вся школа створила єдине дружнє коло. В цей час наші малюки показали свої здібності: розповідали вірші, танцювали, захоплювали всіх присутніх своєю неординарністю та сміливістю. А кульмінацією свята стало створення піраміди успіху, яка складалася з життєвих цінностей, на яких кожен будує своє життя: знання, родина, здоров’я, повага, гідність, досягнення, моральність, творчість, мрія. Це дійство було цікавим і дітям, і дорослим, оскільки піраміда успіху була змістовною, яскравою й креативною.
На цьому свято не закінчилося, воно продовжувалося на святкових класних майданчиках, де всі могли спілкуватися, фотографуватися, грати в ігри та ділитися враженнями від сьогоднішнього свята та літніх канікул.
Бажаємо всім учням школи, а особливо першокласникам, досягти успіху в житті, вірити в свої сили та можливості!
Олена Звягіна, заступник директора школи з виховної роботи