Главная


гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


Твори, видумуй, пробуй

4.jpg

Наша квітуча Україна
Є у нас своя родина,
Є верба і є калина,
Пісня, мова солов’їна —
Все це наша Україна.
Учні школи живуть цікавим, насиченим життям. Їм підвладні не тільки вершини науки. Наше повсякденне буття надає величезні можливості збагачувати свій духовний світ. Давно помічено: коли розширюється коло духовних інтересів людини, то зростає її творчий потенціал. І це прекрасно, адже тоді з лав школярів виходять чудові поети, художники, музиканти.
Саме тому наш НВК із задоволенням приймає активну участь не лише у наукових конкурсах та олімпіадах, а й в творчих конкурсах та виставках.
З метою пошуку та підтримки здібних, обдарованих та талановитих дітей і молоді; патріотичного і громадського виховання дітей; збереження культурної спадщини України; залучення учнівської молоді до кращих традицій національного мистецтва, подальшого розвитку і підтримки талановитих творчих колективів та окремих авторів, комунальним закладом «Запорізький обласний центр художньо-естетичної творчості учнівської молоді» Запорізької обласної ради з 25 березня по 15 квітня було проведено обласний етап Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій рідний край».
Наша школа прийняла активну участь у цій виставці. У дружньому колі шкільної родини народилася гарна ідея: вишити бісером області України та об’єднати їх у спільну «Квітучу Україну». Кожним класом ниточка до ниточки, бісеринка до бісеринки виконувалася клопітка робота. Передаючи національний колорит і неповторність кожного регіону України, зберігаючи в кожному стіжку душу справжнього, неповторного українського народу.
Наша робота здобула перше місце в обласному етапі (згідно наказу Департаменту освіти і науки Запорізької державної обласної адміністрації № 334 від 14.05.18.).
Хочу привітати нашу шкільну спільноту з перемогою та побажати нових звершень і творчого натхнення.
І.В.ЯКОВЛЄВА, ЗДВР Кам’янсько-Дніпровського НВК