Главная


гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


Кам’янці відсвяткували День Державного Прапора та 27-у річницю Незалежності України

3.jpg

нагоди Дня Державного Прапора України 23 серпня на площі біля міського Будинку культури відбувся святковий захід за участі керівництва громади, керівництва Кам’янсько-Дніпровського району, представників трудових колективів та мешканців міста.
Державний прапор у всіх народів завжди вважався надійним оберегом та найсокровеннішою святинею, котру з давніх-давен оберігають, як зіницю ока. Адже його підіймають у хвилини суму та найбільшої радості у всіх державах світу.
Почесне право підняти Державний прапор України було надано військовому комісару Кам’янсько-Дніпровського військового комі-саріату Володимиру Богачову та його сину Микиті.
Вітання ж з нагоди свята присутні приймали від першого заступника голови Кам’янсько-Дніпровської райдержадміністрації Ірини Зикової, голови Кам’янсько-Дніпровської районної ради Михайла Пригоди та секретаря міської ради Дмитра Тягуна.
І як годиться, святковим концертом в цей день привітали гостей свята працівники та учасники художньої самодіяльності міського Будинку культури.
24 серпня на міській площі біля Будинку культури відбулись масові розважальні заходи, присвячені 27-й річниці Незалежності нашої держави, в яких прийняли участь мешканці та гості міста.
Розпочалось святкування з розважальної програми для дітей всіх вікових категорій, а далі вітали зі святом присутніх музикою та теплими вітаннями художні колективи міського Будинку культури, які заквітчали святкову програму своїми чарівними голосами.  Власними силами кожен з них майстерно передав колорит української культури.
НД-інфо
Фото Алены МАЙБОРОДЫ