Главная


гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


Місячник зайнятості молоді

1.jpg

З метою підвищення ефективності надання соціальних, прямованих на підтримку трудової активності молоді в сучасному кономічному середовищі, підвищення рівня працевлаштування молоді службою зайнятості кожного року проводиться акція «Місячник зайнятості молоді».
Кам’янсько - Дніпровська районна філія розпочала акцію 3 вересня Днем відкритих дверей.
Учасники заходу, які завітали на День відкритих дверей мали змогу ознайомитись з інформацією, яка розміщена на стендах філії, в папках з описами професій, паспорта підприємств, установ і організацій, ознайомилися з інформаційним куточком для молоді. Відвідувачі отримали інформацію про ситуацію на ринку праці, особливості працевлаштування в сучасних умовах, потребу в працівниках за професіями, які користуються попитом на ринку праці, про можливість їх отримання в центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості, про можливість участі в оплачуваних громадських та тимчасових роботах, започаткування власної справи тощо. Присутніх було ознайомлено з пошуком роботи за підходом рекрутингу, тому всі бажаючі мали змогу залишити анкету для шукача роботи.
В рамках Дня відкритих дверей для безробітної молоді було проведено семінар «Особливості зайнятості молоді». В ході семінару з безробітними було обговорено можливість працевлаштування безробітних осіб віком до 35 років, формування мотивації до пошуку роботи, з якими труднощами стикається молодь під час пошуку роботи – це відсутність або недостатній досвід роботи, підвищені вимоги до характеру й умов праці тощо. На семінарі присутні обговорювали і давали відповіді на запитання: «Які переваги має молода людина на ринку праці?», «Якими якостями повинен володіти молодий фахівець, щоб його взяли на роботу?», «Як спростувати негативне уявлення роботодавця про молодого працівника?».
Для підвищення конкурентоспроможності, набуття нових знань, учасникам заходу запропоновано пройти навчання на безкоштовних онлайн – курсах «Prometheus» та «Lingva.Skills» .
Серед відвідувачів центру зайнятості розповсюджувалися буклети з інформацією про послуги служби зайнятості.
Інформація, отримана відвідувачами заходу цього дня, була насиченою, цікавою та корисною.
Катерина Рюбен, заступник директора Кам’янсько-Дніпровської районної філії Запорізького обласного центру занятості

РЕАЛ ПЛАСТ