Главная


гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


Нові соціальні послуги від державної служби зайнятості

3.jpg
2.jpg
1.jpg

28 серпня 2018 року було продовжено виїзний прес-тур Кам’янсько – Дніпровської районної філії Запорізької обласної служби зайнятості для комунальних підприємств Кам’янсько-Дніпровської об’єднаної територіальної громади.
Захід було розпочато на Комунальному підприємстві «Міський ринок об’єднаної територіальної громади », де відбулася робоча зустріч директора філії Юхно Михайла та керівника комунального підприємства Сергія Скочдополя. В ході зустрічі директор філії розповів про основні соціальні послуги, що надає державна служба зайнятості, а саме про підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації безробітних за сучасними професіями, впровадження інноваційних підходів на засадах рекрутингу, залучення безробітних до громадських робіт. На кінець зустрічі підприємству було запропоновано заповнити анкету з метою визначення потреби в кадрах.
Продовжено тур на Комунальному підприємстві «Водоканал». Виступаючи перед трудовим колективом Михайло Юхно проінформував про підсумки роботи філії в поточному році, ознайомив з новими формами роботи: відео резюме, відео вакансія тощо. В ході зустрічі також було презентовано новий Інтернет – ресурс Служби «Єдине соціальне середовище зайнятості» та надано роздатковий матеріал щодо електронних сервісів.

РЕАЛ ПЛАСТ