Главная


гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


В МІСЬКОМУ БУДИНКУ КУЛЬТУРИ ВІДБУВСЯ СВЯТКОВИЙ КОНЦЕРТ ДО ДНЯ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ

07.jpg

28 червня 1996 Верховна Рада України прийняла Конституцію України – першу Конституцію незалежної української держави. ЇЇ прийняття закріпило правові основи нашої держави, суверенітет і територіальну цілісність та стало важливим кроком у забезпеченні прав та свобод людини.
З цієї нагоди, 27 червня, в приміщенні малої зали Кам’янсько-Дніпровського міського Будинку культури відбувся святковий концерт “Наша країна - Україна, завжди квітни і процвітай!” Серед гостей були присутні заступниця міського голови Олена Козулькова, голова районної ради Михайло Пригода, представники підприємств та організацій Кам’янсько-Дніпровської ОТГ та її мешканці. Свято розпочалось із Державного Гімну України.
З вітальним словом до присутніх звернулася Олена Козулькова, побажавши миру і взаєморозуміння, доброго здоров’я, родинного благополуччя та успіхів. До вітань також приєднався голова районної ради, висловивши впевненість у реальне втілення конституційних прав і свобод громадян України, зміцнення добробуту їх родин та правовий розвиток  держави. Теплими словами вітали гостей та глядачів свята  ведучі: Марія Тітова та Олег Левченко. Позитивних емоцій та гарного настрою глядачам додали учасники святкового концерту: вокальний колектив “Гармонія”, вокальний колектив “Девчата”, дует “Тандем”, а також танцювальний колектив хореографічного відділення дитячої Школи мистецтв під керівництвом О.М. Бєлоусової.
Відділ організаційної та інформаційної роботи виконавчого комітету Кам’янсько-Дніпровської міської ради