Главная


гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


День молоді

01.jpg

Молодість! Яка вона багата
На почуття, політ і відкриття.
Вона легка, відважна і крилата,  
І перед нею ще усе життя! 
Юність і молодість — це прекрасні й пам’ятні етапи в житті кожної людини, крім того, це ще й особливий стан душі. Це час пошуків, відкриттів і реалізації найсміливіших надій.
Щорічно, в останню неділю червня, відповідно до Указу Президента України, в нашій державі відзначається одне з найбільш очікуваних, серед молодих людей, свято – День молоді. Воно символізує юне начало, запал і невтомну енергетику молодої людини на шляху становлення її як особистості. Це свято енергії, самоствердження і пізнання, натхнення і творчості, любові і романтики.
23 червня 2018 року мешканці Великобілозерської громади також святкували  День молоді. В ході проведення свята із привітальним словом до присутніх  звернувся Великобілозерський сільський голова І.І. Батрак
Протягом всього вечора на майданчику біля Будинку культури панувала атмосфера  веселощів та гарного настрою.  Організатори заходу, в рамках відзначення Дня молоді, провели свято українського стратегічного продукту –   САЛА. Всі бажаючі мали змогу продегустувати український «снікерс» місцевих виробників, прийняти участь у конкурсно-розважальній програмі та конкурсі «Білозерський велетень».
По закінченню розважальної програми, всі бажаючі смакували традиційним українським кулішем зі шкварочками та продовжували відпочивати під живий музичний супровід.
Молодь була в захваті від влаштованого в їх честь свята, так як воно дійсно було організовано на високому професійному рівні та пройшло в атмосфері затишку та доброзичливості.
 Організатори свята дуже сподіваються, що до своїх домівок, всі присутні на заході, односельці поверталися із чудовим настроєм, сповненим надій, світлих мрій та найкращих сподівань.
vbilozerska.gromada.org.ua