Главная


гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


Хай пам’ять живе вічно

4.jpg

Нам не забути днів війни…
У нашій пам’яті вони.
І ті герої незабутні,
Що з нами йдуть в віки майбутні.
В Великознам’янській сільській бібліотеці-філії №1 пройшла година скорботи і вшанування пам’яті жертв Другої світової війни в Україні «Йшов солдат в ім’я життя», організована спільно працівниками бібліотеки та сільського Будинку культури.
Перед присутніми виступили депутати міської ради В.П. Колесник та А.Г. Бас, розповіли про велике значення вшанування пам’яті як учасників бойових дій, які так і не повернулися з війни, так і тих, хто повернувся, хто боровся в партизанських загонах та підпіллі, тих, чиї життя були покалічені та зруйновані, та кому в нелегкий післявоєнний час довелося відбудовувати народне господарство. Депутати звернули увагу на те, що особисті приклади земляків мають велике значення у вихованні молоді, тому потрібно більше долучати до таких заходів школярів.
Вже 77  років віддаляють нас від тієї страшної дати 22 червня 1941 року – дня початку Другої світової війни. В кровопролитній війні Україна понесла великі втрати, серед загиблих – понад 5,5 мільйонів мирного населення та 2,5 мільйонів – солдатів. Про біль і тривогу, надію, горе і сльози багатодітної родини своєї бабусі, в якій з 15-ти дітей на фронтах воювало 2 дочки та 10 синів, з яких п’ятеро так і не повернулися додому, розповіла член ветеранської організації Н.А. Федорук.
Про важливість не забувати, більше знати про часи випробувань в історії своєї Батьківщини та гідно вшановувати пам’ятну дату 22 червня, встановлену указом президента України від 17 листопада 2000 року, нагадав член ветеранської організації М.Б. Байдак.
Ознайомила з книжковим тематичним куточком «На варті пам’ять» та цікаво представила свою презентацію «Пам’ять жива вічно…» завідуюча сільською бібліотекою-філією №1 Т.С. Дудко, розповівши про події в нашому селі в роки окупації та вклад односельчан в велику справу Перемоги в Другій світовій війні.
Свої авторські вірші, присвячені пам’яті всіх загиблих в роки Другої світової війни, душевно прочитали Н.А. Федорук і Т.С. Дудко.
Присутні,схиливши голови перед світлою пам’яттю тих, хто віддав своє життя за врятування мирного неба над рідною Батьківщиною, вшанували їх хвилиною мовчання.
На завершення заходу ведучі культорганізатор Т.С. Тіхоша та художній керівник вокальної групи «Колорит» Л.Ф. Бабушок запросили гостей покласти квіти на могилу воїнів, полеглих в роки Другої світової війни.
Ми пам’ятаєм… Не в книгах старих,
Правду життя у живих питаєм,
Бачим живих, вірим в живих
І пам’ятаєм. Все пам’ятаєм.
Тетяна ДУДКО