Главная


Курс обмена валют
гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


ЩОДЕННИК ЛОТДП «ЖАЙВОРОНОК» ВЕЛИКОЗНАМ’ЯНСЬКОЇ ЗОШ № 1

3.jpg

В Великознам’янській ЗОШ № 1 четвертого червня відбулася довгоочікувана подія - пришкільний оздоровчий табір «Жайворонок» відкрив свої двері для 20 статусних дітей, які в цьому році були об’єднані в дві команди: «Динаміт» та «Комета».
На честь відкриття табору відбувся святковий концерт, в якому прийняли участь всі юні відвідувачі табору. Допомагали дітям в підготовці вихователі – О.Л. Сєрікова та О.А. Морозова. Для запрошених гостей, працівників школи, діти співали пісні, виконували акробатичний та сучасні танці, приймали участь у комунікативних іграх.
На протязі трьох тижнів роботи табору були проведені різноманітні ігри-квести, пізнавально-розважальні, спортивні та музичні заходи. Кожний день, згідно розкладу, починався з організаційної лінійки та ранкової гімнастики. Всі дні в таборі відзначені окремою назвою та гаслом. Так, наприклад, 5 червня - день “Майстрів”, пройшов під гаслом: «Я навчуся майструвати, все завзято виробляти». В цей день табір відвідали учні недільної школи на чолі з викладачем Т.Л. Липою. Увазі юних глядачів предстала лялькова вистава за «Казками матушки Людмили» про ведмедя грубіяна. Казку придумав Максим Боренко з молодшої групи недільної школи і відвідувач табору, а записала та опрацювала її матушка Людмила Пшеничнікова. Учні старшої групи волонтерів – Юля Осадча, Саша Коваль, Андрій Іванюк і Георгій Татевосян допомогли показати виставу. Навіть самі юні глядачі стали учасниками театральних подій в ролі гостей. Як відомо, казка – це історія з життя, тільки замаскована під казкових героїв. Саме ця історія про те, як погано бути грубіяном, і як приємно, коли тебе рятують з біди, і прощають. Після обговорення сюжету і поведінки героїв діти зробили висновок, що потрібно захищати слабких та бути дружелюбним. Після постанови діти залюбки вчилися майструвати ляльки для лялькового театру і кожен отримав подарунок – іграшку-саморобку. Тепер в шкільному таборі буде свій ляльковий театр з пальчикових ляльок.
6 червня, в день “Зірки”, бібліотекар школи О.С. Баранова провела конкурс малюнків на асфальті «Морська Зірка».
Також в цей день табір відвідали спеціалісти Кам’янсько-Дніпровського РЦСССДМ разом з представниками Бюро правової допомоги, старшим інспектором Енергодарського РВМП Запорізької області О.С. Сидоренко, які провели бесіду з дітьми про негативні наслідки шкідливих звичок. Дітей ознайомили з особливостями роботи соціальних служб, з виховною метою продемонстрували соціальний ролик та надали відповіді на всі запитання. В день “Знайки”, 7 червня, викладачі початкової школи О.М. Добишева, Г.П. Куртяну, М.В. Єрмолаєва запропонували цікаву командну гру-квест «Космічні простори», приймали участь у вікторині, танцювали космічні танці, відгадували загадки.
В день “Сюрпризів”, 8 червня, вчителем музики були проведені музичні забавки, розучені пісні «Лісова пісенька», «Ми бажаємо вам щастя». Вчитель фізичної культури О.О. Кайдашев, разом з вчителем географії О.В. Чербою, систематично проводили змагання з шахів, шашок, спортивні естафети на свіжому повітрі. В день “Еколога”, 11 червня, на дітей очікував пізнавально-виховний захід «Я поринаю у природу» з вчителем біології та екології Т.І. Дудкою. Діти поринули в цікавий світ тварин, які заселяють простори нашої країни, а також прийняли участь у веселій вікторині. Вчитель української мови Н.П. Дятлова у пізнавально-розважальному заході «Мій рідний край» ознайомила дітей з історією славетних місць Запорізького краю.
12 червня, в день “Друга”, пройшов ще один урок християнської етики. Казку про нерозумних овець та впертого барана показали діти з недільної школи «Знамення»: Неоніла Пуценко, Софія Арутинова, Олексій Злиденний, Ярослав Бас, Андрій Іванюк. Іноді глядач може впізнати в героях казки себе та своїх друзів. Бо такі риси характеру, як: впертість, дурість, гордість – притаманні багатьом. Але не всі можуть це визнати і тільки після визнання своїх негативних рис, можна виправитися. Діти активно обговорювали поведінку героїв казки, висловлювали свою думку, ставили оцінки, аналізували ситуації і прогнозували можливі події і наслідки своїх дій. В кінці зустрічі діти отримали запрошення на екскурсію до храму та недільної школи. Після міні-естафети з вчителем фізичної культури О.О. Кайдашевим, в цей день також, пройшов музичний марафон української пісні з викладачем музики Г.М. Мамросенко.
В день “Прекрасної Дівчини та Прекрасного Юнака”, 13 червня, вчителі початкової школи О.М. Добишева та Г.П. Куртяну провели конкурсно-розважальний захід «Найкращий лицар», в якому змагалися всі хлопці в якості лицарів. У творчому заході «Принцеса на горошині», з вчителем української мови Ю.О. Лук’яновою, діти поринули у казковий світ з багатьма пригодами, кожна з дівчат отримала титул «Принцеси на горошині». В цей день відбулася екскурсія до м. Кам’янка-Дніпровська, де був відвіданий конно-спортивний клуб «Рубін». Діти залюбки спостерігали за тренуванням наїзників, знайомилися з особливостями та умовами побуту тварин, а потім всіх дітей безкоштовно робітники клубу покатали на конях. Всі отримали дуже велике задоволення.
14 червня, в день “Нехворійки”, який пройшов під гаслом: «Більш ніколи не хворію, загартовуватись вмію!» викладачі школи Т.А. Славко та О.О. Кайдашев провели спортивний захід «Сила, спритність і постава – фізкультури добра справа!», в яких учасники змагались у спритності, швидкості та силі. Також в цей день відбулася екскурсія до Каховського водосховища, де діти спостерігали за рідною природою.
В день “Героя”, 15 червня, до нашого табору завітали гості - працівники Кам’-янсько-Дніпровського РЦСССДМ разом з настоятелем храму на честь ікони Божої Матері «Знамення» протоієреєм Анатолієм Пшеничніковим. З дітьми була проведена бесіда про основи християнства, після чого всі діти отримали запрошення на екскурсію до храму і недільної школи.
18 червня настав заключний тиждень роботи нашого табору «Жайворонок». В цей день – день “Непосіди”, відбулися спортивні змагання на чолі з вчителями Т.І. Дудкою та О.О. Кайдашевим. Цікаві перегони продовжилися створенням презентації «Моя улюблена справа». А закінчився день грою-подорожжю «Непосидючий турист».
В день “Естета”, 19 червня, ми за запрошенням відвідали православний храм «Знамення». Настоятель храму отець Анатолій, зі своїми помічниками, провели для дітей екскурсію по території храму, показали всі особливості влаштування життя та служіння, ознайомили зі спортивними досягненнями дітей з недільної школи, показали велику кількість дитячих малюнків. Наприкінці відвідування діти відпочили на дитячому майданчику.
День “Олімпійця”, 20 червня, був присвячений спортивним загально-табірним змаганням. Також діти залюбки приймали участь у презентації малюнків «Мій найщасливіший день» і на честь випускного балу подарували випускникам живописні картини на асфальті шкільного двору.
21 червня, в передостанній день, всі готувалися до концерту на честь закриття табору, діти вчили свої ролі в казці, повторювали пісні, вірші, а також приймали участь у творчо-виховному заході «Напишу собі листа» на чолі з соціальним педагогом І.І. Воробйовою. Діти висловлювали свої думки та бажання, мріяли про майбутнє. Гасло цього дня, дня “Переможця”: «Життя – це перемога» було відображено в дитячих листах.
22 червня відбувся день “Закриття табору”. В святковому концерті всі діти залюбки приймали участь. Увазі гостей предстали танці, пісні, розважальні ігри, казка на новий лад «Колобок», а також слайдовий фільм про табір. Дітей нагородили дипломами, подарували подарунки-сюрпризи та смачні торти. Після концерту всі зібралися в коло та написали побажання одне одному. Ніхто не хотів залишати «Жайворонок», довго згадували найкращі дні та хвилини життя в таборі.
Колектив школи та діти дякують відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Кам’янсько-Дніпровської міської ради за надані кошти для придбання канцелярського приладдя для роботи табору.
Закінчились веселі дні табору, ми не кажемо: «Прощавай, табір!», – ми кажемо: «До нових зустрічей!».
Наталя Малахова