Главная


гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


Добре ми відпочивали!

1.jpg

Літо - найвеселіша для дітей пора року, адже влітку найдовші та найцікавіші канікули. У Водянській об’єднаній територіальній громаді велику увагу приділяють дітям, особливо багатодітних і малозабезпечених сімей та інших пільгових категорій. Цього літа керівництво ОТГ і, особисто, Сергій Вікторович Єрмаков, Ірина Миколаївна Іваніщак, Світлана Володимирівна Сущенко зуміли об’єднати зусилля закладів освіти і культури в організації змістовного дозвілля і відпочинку дітей. Вони висловлюють подяку усім працівникам причетним до оздоровлення дітей.
Так у Водянській ЗОШ №1 працював мовний табір відпочинку з поглибленим вивченням української та іноземних мов.
У Дніпровці успішно діяв табір «Світанок» у ЗОШ № 2 (директор табору Галина Ростиславівна Цимановська), де діти у першій половині дня перебували у шкільному таборі, а після обіду на них чекали різноманітні розважальні заходи й цікавинки у Будинку культури, де були створені усі умови для активного відпочинку, розваг та всебічного розвитку дітей.
Свою роботу ми проводили у відповідності до плану, але завжди враховували інтереси, побажання й пропозиції дітей. Брали до уваги потреби і бажання кожної дитини.
Для цього провели анкетування, індивідуальне опитування дітей. Відбулися довірливі розмови «Розповім про свою мрію».
У кожного вона була своя. Та більш за все, у моїй душі знайшли відгук та співчуття потаємні бажання трьох маленьких хлопчиків. Заповітна мрія Олексія Жукова – щоб усі в його родині були здорові. Святослав Волабуєв хоче стати сильним, щоб захистити свою майбутню сім’ю і батьків, для цього він наполегливо тренується в спортивній секції. Мріють про кращі умови життя інші мої співбесідники. Так Валерій Москалюк, хотів би придбати великий будинок, щоб кімнати були просторими і затишними, де б щасливо разом з ним жили його братики і сестричка.
Я неодноразово мала змогу переконатися, які у нас щирі, добрі, розумні діти і їх вразливі душі потребують тепла, доброти, ласки і постійної турботи дорослих. Тож наш колектив намагався зробити все можливе, щоб їм було у нас приємно і цьогорічний відпочинок запам’ятався на довго.
Ірина Аполлінаріївна Половкова залучила дітей до лялькового театру. Вони ознайомилися з ляльками, вчилися працювати з ними, а Михайло Павлович Гринцов проводив з ними музичні заняття. Діти співали народні та дитячі пісні, розучили нову пісню «Хорошо мы отдыхаем», яка пролунала і на закритті табору.
Завідуюча дитячим садком «Радуга», з яким ми на одній території, Наталія Анатоліїна Шалапан надала дітям можливість користуватися обладнанням дитячого майданчика і разом з нашими праців-никами дбала про безпеку дітей на атракціонах.
Про збереження життя і здоров’я дітей ми дбали повсякчас. Щодня з дітьми проводилися інструктажі, бесіди: поведі-нка на вулиці, в громадських місцях, на прогулянці; безпечний шлях з табору додому. Особливо дітям сподобалася казкова вікторина, яка занурила їх в чудовий світ казок. Всі охоче брали участь у спортивних змаганнях, рухливих та інтелектуальних іграх, творчих конкурсах. Дні минали швидко й настала церемонія закриття табору, яка розпочалася шикуванням та здачею рапортів командирами загонів «Денаміт» і «Перці» начальнику табору Галині Ростиславівні Цимановській, яка привітала дітей і відзначила їх активну участь у заходах, що проводилися.
Дуже цікавим вийшло свято «Закриття табору», за сценарієм розробленим І.А. Половковою. Діти співали українські пісні, показували свою майстерність у художній самодіяльності. Також, діти в театралізованих костюмах показали виставу «Подорож на галявину ігор», в якій майстерно виконали ролі ведучі Віка Бояршинова і Катя Молодюк, Бабки Йошки - Олексій Жуков і Женя Бредіхина, Лісовик - Максим Плотніков, Водяний - Святослав Волабуєв, Кот Базіліо - Валерій Москалюк, Червона Шапочка - Лана Волабуєва, Лисичка - Олена Кутіщева, Вовк - Настя Вірозуб.
Діти ще довго не хотіли розходитись. Літній відпочинок їх об’єднав, виявив нові можливості, таланти дітей, сформував широке коло інтересів.
Ой, як сонечко світить довкола,
І тануть хмаринки вгорі.
Сьогодні із сумом у серці
Прощаємось з табором ми!
До побачення, любі діти! Нехай Вам завжди щастить, будьте здорові, доброзичливі, веселі, радісні!
Наталія Жукова, заступник з культурно-масової і інформаційної роботи КЗ “Просвітницько-інформаційний центр культури та дозвілля” Водянської сільської ради
Фото Ірини Половкової