Главная


гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


Щоб розцвітали усмішки дитячі!

04.jpg

1 червня 2018 року на центральній площі села Водяне відбулась святково-розважальна программа до Дня захисту дітей.
Чудовий концерт підготували провідний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Аліна Віталіївна Шевченко та директор КЗ «Культурно-просвітницький центр культури і дозвілля» Водянської сільської ради Світлана Володимирівна Сущенко за участю вихованців закладів дошкільної освіти та талановитої молоді, що навчається в закладах загальної середньої освіти.
День видався особливим! Програма була цікава й весела та змогла захопити у вирі хорошого настрою і сімейної взаємодії дітей різного віку. На святковому концерті були представлені кращі художні та творчі номери.
Найкращі побажання адресувала учням і педагогам начальник відділу ос-віти, молоді та спорту Ірина Миколаївна Іваніщак та побажала дітям міцного здоров’я, терпіння, гарного настрою, приливу сил та енергії, адже попереду найспекотніша пора року – літо.
Усі учасники свята отримали солодкі призи, які надав Михайло Васильович Пригода депутат Кам’янсько-Дніпровської районної ради, керівник КП «Міський ринок об’єднаної територіальної громади» Кам’янсько- Дніпровської міської ради.
Проведення даного заходу стало можливим за фінансової підтримки Дениса Романовича Ковальова (ЧП «Сезон +») та Тетяни Олександрівни Бондаренко, представника районної організації політичної партії «Наш край».
 Також висловлюємо слова подяки директору ЗДО «Сонечко» Ірині Сер-гіївни Гарбузовій за допомогу за допомогу в святковому оздобленні сцени і активну участь працівників закладу у заході, особливо за яскравий сценічний образ і майстерність вихователя Тамари Миколаївни Плетенець.
Це свято вкотре нагадало усім дорослим, що, без сумніву, діти потребують нашого піклування й любові щодня, а також про необхідність батьків і педагогів об’єд-нувати зусилля заради яскравого дитинства і гідного майбутнього маленьких громадян.

Анна КЛИНЧИК, спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Водянської сільської ради