Главная


гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


Наші діти – як в саду квіти

03.jpg

Ось і дочекалися діти жаданого чарівного літа… В перший його день, 1 червня, у нашій об’єднаній Водянській територіальній громаді відзначили прекрасне свято «Наші діти – як в саду квіти» до Дня захисту дітей.
В цей день за найкращі матеріали в рамках конкурсу «Перлинки Запорізького краю» були нагороджені грамотами: Маша Маляренко, Поліна Круть (Водянський дитячий садок «Солнышко»), Настя Шестопалова (Дніпровський дитячий садок «Радуга»), Руслан Нефедов, Максим Нефедов, Дар’я Васильчук (Нововодянський дитячий садок «Ромашка»).
В концертній програмі свята лунали пісні у виконанні учнів Водянської ЗОШ №1 – Анастасії Сущенко, Єлизавети Ященко та учениці Дніпровської ЗОШ № 2 Таїсія Солощенко, а Лілія Кошель учениця Дніпровської ЗОШ №1 прочитала авторський вірш «Спалені мрії».
Учасникам свята підняли настрій, виконанням таночків, вихованці дитячих садків сіл Водяне, Дніпровка, Нововодяне та учні загальноосвітніх шкіл.
Організатори свята подбали про сімейне дозвілля. Батьки та діти взяли участь в конкурсах, вікторинах, а клоун, який завітав на свято, організував масові танці та рухливі ігри.
Найменші учасники свята зображали малюнками на асфальті найзаповітніші свої мрії: яскраве сонце, блакитне небо, квіти – символ мирного, щасливого життя на Землі.
Дітлахам дарували різнобарвні повітряні кульки та пригощали солодощами.
Висловлюємо глибоку подяку організаторам та учасникам дійства за веселе та цікаве дозвілля.
Як завжди, свято, під патронатом голови Водянської об’єднаної територіальної громади Сергія Вікторовича Єрмакова, відбулося вдало, з глибоким змістом та турботою про дітей.

Наталія Жукова, заступник з культурно-масової
і інформаційної роботи КЗ «Просвітницько-інформаційний центр культури та дозвілля» Водянської сільської ради
Фото Ірини Половкової