Главная


гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


Нова перемога «Скіфії»

7.jpg

18-20 травня 2018 року у Києві проходив фінал ХVІІІ Всеукраїнського конкурсу учнівських робіт «Історія та уроки Голокосту». Участь у заході взяли 42 учні, їхні вчителі, українські науковці-історики.
До Києва приїхали учні 9-11 класів із 16 областей України. Конкурсні роботи були представлені в трьох номі-націях – дослідницькі роботи, художні творчі роботи і літературні творчі роботи та кіно. Одним із трьох учасників із Запорізької області був учень 10 класу Кам’янсько-Дніпровської районної гімназії «Скіфія» Євгеній Альховик. Він успішно захистив свою творчу роботу «Жити, щоб жити…» і за рішенням вимогливого і компетентного журі конкурсу посів ІІІ місце, за що відзначений грамотою. Захист включав у себе представлення аудиторії власної роботи, відеопрезентації до неї та аргументованого доведення актуальності роботи, її художньої цінності та історичної достовірності.
Крім конкурсної частини, учасникам заходу – учням і вчителям – було запропоновано цікаву навчальну програму, що включала в себе практикум, практикум-презентацію, інтерактивну екскурсію, тренінги. Дуже плідним було спілкування учасників між собою, що сприяло налагодженню ділових та особистих контактів, обміну думками та досвідом. Атмосфера заходу була теплою, дружньою та невимушеною. Такі конкурси сприяють розкриттю талантів учнів та вчителів, заохочують до роботи над собою, надихають на нові креативні ідеї.
Л. Олененко, учитель історії
Кам’янсько-Дніпровської районної гімназії «Скіфія»