Главная


гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


Психологія – надзвичайна наука

05.jpg

У КЗ «Дніпровська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1» пройшов тиждень психології.
У школі стало доброю традицією проведення предметних тижнів, мета яких - поглиблення знань учнів, мотивування у вивченні навчальних предметів, сприйняття розвитку здібностей, схильностей, інтересів кожної дитини.
Тиждень психології також зайняв своє місце серед інших предметних тижнів, оскільки з психологією пов’язаний увесь освітній процес.
Психологія – надзвичайна наука. Це наука про людську душу. Вона допомагає людині пізнавати себе, вирішувати проблеми, навчатися керувати своєю поведінкою, долати труднощі й радіти кожній хвилині життя.
Він був проведений з метою реалізації психологічного супроводу учнів, розширення і поглиблення їхніх знань з психології, розвитку в дітей інтересу до цієї науки, збагачення знань про внутрішній світ власної особистості та особистості інших людей, прагнення до самопізнання, розкриття творчого потенціалу, створення позитивного емоційного настрою у школярів.
Протягом тижня проводилися заходи, що охоплювали різні види діяльності: конкурс стіннівок «Психологія – цікава наука» (активну участь у ньому прийняли учні 10 класу та учень 5 класу Роман Бобров); вікторина «Самий кмітливий» (найактивнішим та кмітливим став учень 7 класу Дмитро Баштовий); тренінг для вчителів «Стрес – складова частина нашого життя»; гра «Мій настрій» - переможці учні 1 класу; гра «Квітка бажань» - переможці учні 4 класу; лекції «Здоровим бути модно»; діагностика.
Різноманітні види психологіч-ної роботи,  застосовані під час проведення Тижня психології,  дали змогу всім учасникам педагогічного процесу стати єдиним цілим та готовими до  відкритого спілкування.
Людмила ЛИСА, практичний психолог