Главная


гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


День вишиванки в школі

03.jpg

День вишиванки відзначається щороку в третій четвер травня і в цьому році випав на 17 травня. Це свято, що зародилося в 2006-му хоча і не має державного статусу, проте з кожним роком набуває все більшої популярності.
Цього дня педагогічний колектив та учні Кам’янсько-Дніпровської ЗОШ № 3 залучились до акції до Дня вишиванки. Які гарні були всі цього дня! Які милі та красиві дівчата, а від хлопців віяло справжнім українським козацьким духом!
За традицією, це свято відбувається у робочий день (суть акції — одягнути вишиванку на роботу, в школу, вуз). Це свято зародилося і починалося з ініціативи кількох студентів факультету історії, політології та міжнародних відносин ЧНУ ім. Ю. Федьковича. Студенти привезли із собою сорочки, вишиті характерним лише для їхньої місцевості орнаментом. Вишиванки мали власну історію походження, були й такі, що передавалися як реліквія з покоління в покоління.
Вишиванки втілюють в собі одну з основних функцій, якої дотримувалися з давніх часів, — бути оберегом, а вишиванка — це не тільки символ краси, молодості, наслідування, а й наш генетичний код. 
Дякую всім вчителям, батькам та учням які приєдналися до цієї акції!
Алла Панкєєва, заступник директора з ВР