Главная


гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


Пісні опалені війною

03.jpg

Під такою назвою в міському Будинку культури відбувся святковий концерт на честь Дня пам’яті та примирення, який відзначається в Україні 8 травня.
Цього передсвяткового дня вітали ветеранів та всіх присутніх голова Кам’янсько-Дніпровської ОТГ Володимир Антоненко та голова Кам’янсько-Дніпровської районної ради Геннадій Олененко, які зауважили, що День Перемоги - це та хвилююча й урочиста дата, яка дає нам можливість не забувати роки всенародного подвигу, і з покоління в покоління передавати пам’ять про наших героїв. І ми завжди будемо в боргу перед тими, хто ціною власного життя подарував нам перемогу.
Присутнім на концерті ветеранам: Іллі Степановичу Соколенко, Юхиму Юхимовичу Терещенку, Тимофію Олександровичу Степаненко, Миколі Степановичу Пирогову та Володимиру Володимировичу Стрижаку голова громади Володимир Антоненко вручив квіти та подарунки. А про їх бойові заслуги розповіли ведучі концерту Ірина Худенкова та Марія Титова.
В святкову концерті приймали участь: оркестр народних інструментів (керівник А. Грицюк), народні фольклорні колективи «Надвечір’я» і «Хозяюшка», вокальний колектив «Дівчата» (керівник М. Марченко) та чтець Кіра Наконечна. А під акомпанемент оркестру народних інструментів співали солісти: Сергій Мороз, Михайло Байдак, Олег Левченко, Валерій Сафоненко, Наталія Зігунова, Ганна Степаненко, Галина Яковлева, які виконали пісні, присвячені воєнним рокам.
За професійний музикальний супровід та яскраве виконання пісень самодіяльні артисти отримали нескінченні овації і подяку глядачів.
НД-інфо