Главная


гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


9 мая в Кам’янці-Дніпровській

01.jpg

В Кам’янці-Дніпровській 9 Травня пройшов мітинг-реквієм на честь 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. В ньому прийняли участь ветерани війни, учасники бойових дій, представники районної ради, райдержадміністрації, Кам’янсько-Дніпровської ОТГ та жителі і гості міста.
Вшанування подвигу ветеранів Другої світової війни розпочалося з покладання вінків та квітів до вічного вогню в парку біля стели Слави, а потім ведучі відкрили захід.
Вітали в цей день ветеранів та мешканців міста з великим святом: голова Кам’янсько-Дніпровської ОТГ Володимир Антоненко, голова Кам’янсько-Дніпровської районної ради Геннадій Олененко, перший заступник голови Кам’янсько-Дніпровської райдержадміністрації Ірина Зикова, заступник комісара Кам’янсько-Дніпровського районного військового комісаріату Сергій Коба, голова районної ветеранської організації Віктор Семенов та настоятель храму Різдва Пресвятої Богородиці, протоієрей Олег Чиквашвілі, які щиро подякували нашим ветеранам за неоціненний подвиг – перемогу в Другій світовій, що дала змогу всім людям жити на мирній і вільній землі.
Із кожним днем все далі і далі віддаляються від нас ті страшні події. З кожним роком в живих залишається все менше свідків тієї страшної війни, тому всі присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять героїв Другої світової.
Потім вітання з Днем Перемоги лунали від працівників міського Будинку культури і вихованців Будинку дитячої творчості, у виконанні яких прозвучали пісні воєнної тематики. Також свої привітання подарували ветеранам і самі маленькі – вихованці дитячого садка “Барвінок”.
Після мітингу святкування продовжилося концертною програмою біля міського Будинку культури. Тут же працювали торгові точки, батути для дітей, а також кожен бажаючий зміг поласувати солдатською кашею, яку організували працівники Кам’янсько-Дніпровської міської ради.
До пізнього вечора на площі біля Будинку культури звучала музика і відпочивали городяни та гості міста, святкуючи День Перемоги.
НД-інфо