Главная


гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


Добрі справи на користь всієї громади

05.jpg

В останній час небайдужими жителями громади все частіше піднімається питання про необхідність наведення порядку на місцевих цвинтарях. Цим переймається і Водянська сільська рада. Упорядкування поховань, наведення порядку з накопиченням відходів поминальної атрибутики, сміття, благоустрій зовнішнього вигляду цвинтарів, очищення їх територій від бур’-янів, кущів та дерев – все це необхідно вирішувати для їх благоустрою і належного стану.
Так, в цьому році, напередодні поминальних днів на цвинтарях сіл Водянської територіальної громади був наведений санітарний порядок – сміття і інші відходи, які місцеві жителі зібрали з могил своїх рідних, були зібрані і вивезені на сміттєзвалище. А загалом було вивезено 60 кубометрів сміття.
За свої добрі справи мають повагу та авторитет депутати Водянської сільської ради Анатолій Анатолійович Волков і Володимир Іванович Окороков, фермер Оксана Володимирівна Бондаренко, яким голова Водянської територіальної громади Сергій Вікторович Єрмаков висловлює велику подяку за те, що в період посівної, коли на рахунку кожна одиниця техніки, виділили її для навантаження та вивезення сміття.
Не залишилися байдужими до благоустрою сільських цвинтарів і мешканці сіл Ю.Ю. Гажемон, М.І. Пересипко, С.М. Антоненко, І.В. Юрченко, А.М. Нирода, П.В. Лебідь. Не відстали від добрих справ своїх односельців і ПП Рештей В.Л., які на власній техніці і за власні кошти допомогли в вивезенні сміття.
– Надіємось, що з часом кількість таких небайдужих людей, які перейматимуться проблемами громади не зменшуватиметься. Адже допомога та участь таких помічників, які докладають своїх зусиль до благоустрою не тільки цвинтарів і потрібна, і конче необхідна, – зауважив голова громади С. В. Єрмаков.
Сергій Вікторович звертається з великим проханням до всіх жителів громади з повагою ставитись до місць поховань і зберігати там чистоту й порядок, не залишати купи сміття прямо на території, а при прибиранні виносити його в місця зручні для під’їзду і навантаження.
НД-інфо

РЕАЛ ПЛАСТ