Главная


гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


Юні рятівники

04.jpg

У четвер, 12 квітня, на базі Новодніпровської ЗОШ І-ІІІ ступенів, пройшов районний етап Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежних у 2018 році. Захід було організовано відділом освіти, молоді та спорту Кам’янсько-Дніпровської райдержадміністрації спільно з Кам’янсько-Дніпровським районним сектором ГУ ДСНС України у Запорізькій області. Фінансову підтримку в організації фестивалю забезпечила районна організація профспілок працівників освіти. Всі учасники та ке-рівники отримали солодкі презенти для обіду та були повністю забезпечені всім необхідним приладдям для проведення заходу.
Метою проведення заходу було забезпечення єдності набуття у підростаючого покоління навичок свідомого, поважного ставлення до збереження здоров’я та життя людей в умовах загрози та виникнення надзвичайних ситуацій, залучення дітей до масово-роз’яснювальної роботи з питань безпеки життєдіяльності.
У фестивалі взяли участь 6 команд: «Спалах» Новодніпровської ЗОШ І-ІІІ ступенів, «Прометей» Іванівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – Дитячий садок», «Торнадо» Заповітненської ЗОШ І-ІІІ ступенів, «Рятівник» КЗ «Водянська ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Ф.О. Окатенка» Водянської сільської ради, «Спалах» КЗ «Дніпровська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2» Водянської сільської ради та «101» Кам’янсько-Дніпровської ЗОШ № 3.
Виступи учасників оцінювало журі: голова журі – методист відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Т.О. Малахова, члени журі – методист райметодкабінету відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації А.В. Піскунова, головний інспектор Кам’янсько-Дніпровського районного сектору ГУ ДСНС України у Запорізькій області, старший лейтенант служби цивільного захисту С. В. Проценко, провідний інспектор Кам’янсько-Дніпровського районного сектору ГУ ДСНС України у Запорізькій області, майор служби цивільного захисту Е.В. Руденко, спеціаліст ІІ категорії відділу освіти, молоді та спорту Водянської сільської ради Р.В. Рудов та спеціаліст І категорії відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Кам’янсько-Дніпровської міської ради О.М. Стригунова.
Урочисто відкрили захід та привітали учасників начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації С.Г. Танько та провідний інспектор Кам’янсько-Дніпровського районного сектору ГУ ДСНС України у Запорізькій області, майор служби цивільного захисту Е.В. Руденко.
Фестиваль складався з семи конкурсів: «Візитка», «Домашнє завдання», «Гриби, ягоди», «Медичний», «Рятувальна мотузка», «Рятування потопаючого» та «Плакат соціальної реклами», в яких учасники представили свою дружину, розповіли про її діяльність протягом року щодо навчання однолітків правилам поводження під час виникнення надзвичайних ситуацій та запобігання їм. Висвітлили актуальні питання забезпечення пожежної та техногенної безпеки населення, а також дії у різних надзвичайних ситуаціях, пропагували здоровий спосіб життя та нагадали про необхідність дотримання правил безпеки життєдіяльності.
На етапі «Гриби, ягоди» учасники визначали за фотокартками різні види грибів або ягід та вказували, їстівні вони чи отруйні, а «Рятувальна мотузка» учасники зав’язували різноманітні види рятувальних та туристичних вузлів. Для якісної організації проведення конкурсу було запрошено керівника гуртка Енергодарського центра туризму, краєзнавства та спорту Ю.М. Першина.
Під час етапу «Рятування потопаючого» члени дружини практикувались з рятувальною мотузкою типу «кінець Александрова», а на конкурсі «Медичний» - ви-рішували теоретичні питання, складені відповідно до шкільних курсів «Основи здоров’я» та «Основи безпеки життєдіяльності».
І завершальним етапом фестивалю став конкурс «Плакат со-ціальної реклами», де юні учасники продемонстрували свою креативність та художні таланти.
Також протягом проведення заходу учасники проходили квест, за підсумками якого отримали пам’ятні подарунки.
Всі команди показали високий рівень підготовки та завзяття і журі було надзвичайно складно визначити переможців. Тому було прийнято рішення оголосити всі команди призерами фестивалю, а переможцями обрали команду «101» Кам’янсько-Дніпровської ЗОШ № 3.
Вітаємо наших переможців та бажаємо їм успіхів у зональному етапі фестивалю, який відбудеться 20 квітня в місті Енергодарі!
Тетяна Малахова, методист районного
методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації

РЕАЛ ПЛАСТ