Главная


гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


Казковий світ для дітлахів

03.jpg

Кожен, хто хоча б один раз завітав до Благовіщенки, не зможе забути найпривабливішого місця нашого села – нашу гордість дитячий садочок «Пролісок». Коли заходиш на велику територію садочка, то ніби потрапляєш у чарівну казку. Багато казкових героїв вже давно живуть на галявині і кожної весни ми намагаємося поповнити її новими персонажами.
Саме тут нещодавно з’явились чарівна Криниця, яскравий Млин, на пеньку вмістилася мудра Сова, доріжкою пробігають невеличкі Зайченята. На різнокольоровому парканчику розмістились Собачка і Котик, а майже біля огорожі з високості споглядає могутній Орел. Вони не живі, а майстерно зроблені з дерева.
Не забули тут і про улюблених героїв мультфільмів Смішариків. Вабить дитяче око і Місточок, на якому скоро з’являться нові герої – Жабенята.
Оскільки наш колектив «Пролісок» працює у художньо-естетичному напрямку, то щоб втілити в життя всі свої задуми, ми вирішили провести Акцію, де представили поробки, присвячені світлому святу Великодню. За цю справу взялися всі групи садочка: «Малюк», «Сонечко», «Капітошка», «Казка», «Калинка».
Не залишилися осторонь і батьки, діти яких відвідують наш садочок. Особливо вразили вироби виховательки та мами Вітер Марини. Виховательки і в той же час бабусі Світлани Володимирівни Притики.
Серед батьків відзначились роботи: Олександри Пішохан, Лесі Шпуганіч, Катерини Гуртової, Вікторії Юрчак, Наталії Горобець, Яни Конюшенко, Тетяни Сорокіної, Юлії Кондратенко, Наталії Смірнової, Тетяни Тараненко, Тетяни Тарабукіної, Олександри Бахшиєвої, Наталії Поліщук, Ірини Кузьо, Альони Овсяннікової, Лілії Теслюк, Людмили Макаревич, Надії Карпусь.
Всі попрацювали на славу, отже і отримали за свої поробки аж 1000 гривень, які обов’язково будуть витрачені на нових героїв нашої «Казкової галявини».
Цілком зрозуміло, що це не остання акція, тому хотілося побажати кожному з учасників нових творчих злетів.

Тетяна Мілюкова, завідуюча яслами-садом «Пролісок»

РЕАЛ ПЛАСТ