Главная


гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


«Давай дружити!»

01.jpg

На таку тему в Кам’янсько-Дніпровській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 з 9 по 14 квітня 2018 року проходив Тиждень психології.
Мета Тижня: створення умов для формування психологічної культури учнів та педагогів, покращення психологічного мікроклімату в школі.
У програмі Тижня психології відбулося дуже багато цікавих заходів, творчих конкурсів та завдань. Учні школи, батьки, вчителі і працівники школи мали можливість взяти участь у цих заходах. Всі щодня знайомилися з цікавою інформацією психологічного змісту, що відповідала зазначеній темі дня.
Кожен день був присвячений конкретній темі та заходам, що допомагали ближче познайомитись з незвичайною наукою психологією, пізнати себе, цікаво та з користю провести час.
В інформаційно–пізнавальному віснику «Шкільний психолог» була розміщена інформація, яка стала корисною для учнів, вчителів і батьків: «Типи темпераменту», «Зони спілкування», «Поради батькам першокласників», «Шляхи послаблення стресу» та ін…
У конкурсі плакатів «Мій найкращий клас» приймали участь учні 1-х – 11-х класів. Фотографії зі шкільного життя говорили про доброту, повагу і турботу. Роботи виявили творчий потенціал дітей, були різноманітними, цікавими, яскравими.
Акції «Дерево мрій», «Стежка сподівань», дали можливість учням школи розказати про свої мрії та сподівання, які формують навички конструктивного спілкування, самовираження, дружнього відношення до оточуючих. Випускники на «Паркані побажань» висловлювали подяку школі, вчителям, класним керівникам за набуті знання та турботу.
Виховні заходи «До вас прийшла казка» ( для учнів 1-4 класів) підготували і протягом тижня проводили учні 11-А, 11-Б класів. Їм вдалося здивувати і порадувати дітей. Було захоплююче і весело. Діти із захопленням і подивом спостерігали, приймали участь. Вони не тільки розважалися, а й навчалися в ігровій формі, пізнавали навколишній світ, розширюючи кругозір, поліпшуючи інтелект, розкриваючи свої індивідуальні здібності і творчий потенціал.
Тематичні консультації «Як набути навички розуміння і сприйняття близьких людей?», «Що робити, коли життя здається похмурим?» та інше проводилися психологом школи.
Проведення Тижня психології має велике значення для підвищення психологічної культури, розуміння самого себе як особистості, усвідомлення свого місця серед людей, формування навичок рефлексії, навичок конструктивної взаємодії з навколишніми, розвиває комунікативні здібності, упевненість у своїх діях, виховує культуру поведінки.
Всі свої побажання, враження та привітання учні, батьки й вчителі мали змогу висловлювати та обговорювати як при особистому спілкуванні, так і писати в скриньку довіри та на стенді акції «В світі доброти повинно бути більше», які працювали весь цей час.
Неодмінними супутниками творчого процесу стали гарний настрій, активні обговорення та дружні посмішки. Тиждень психології став справжнім святом для душі, де були застосовані всі види психологічної роботи в школі, що дало змогу всім учасникам педагогічного процесу стати єдиним цілим, цікавими та більш близькими в спілкуванні.

Ірина Куранова, практичний психолог

РЕАЛ ПЛАСТ