Главная


гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


Старе сміття приберемо - нове не залишимо

Прийшла весна, а з нею турботи про довкілля, благоустрій вулиць, дворів, прилеглих територій.
Напередодні святкування Пасхи, керівництво села Дніпровка за ініціативи в.о. старости села Людмили Федорівни Моловичко подбали про чистоту території навколо кладовища.
За завданням центру зайнятості на цих громадських роботах активно працювали наші односельці, які впорядкували значну територію біля кладовища. Висловлюємо глибоку подяку Ользі Фаніній, Наталії Кярунц, Віктору Стародубцеву, Раїсі Стародубцевій, Наталії Денісовій.
Хочу наголосити, що гори сміття від кладовища своїм транспортом безкоштовно на волонтерських засадах вивезли Ю.С. Колобов і М.О. Караманов. Глибока вам шана і повага від жителів Дніпровки.
Зроблено початок роботи з благоустрою села. Однак дивують деякі односельці. Здавалося б усе передбачено. Щонеділі трактор з причепом забирає всякий непотріб, виставлений біля кожного двору, на кожній вулиці.
Яким же було наше здивування і осуд, коли через кілька днів навколо кладовища знову хаотично накопичилося сміття, знесене від могил, при повному ігноруванні визначених місць зручних для його вивезення.
Так не повинно бути! Нехай кожний подбає про чистоту поховань і території кладовища до і після поминальних днів.
Як відомо, культура і вихованість людей визначається їх вчинками, діями і тим, як вони дбають про чистоту довкілля.
Закликаємо усіх дотримуватися правил співжиття у населеному пункті, дотримуватися визначених місць розміщення сміття, яке будуть виносити при очищенні місць вічного спочинку рідних і близьких. Нагадуємо, що для зручності відвідувачів було побудовано туалет.
Попереджуємо, що в Дніпровці продовжують працювати інспектори з благоустрою. Усіх недбайливих господарів чекає розгляд на адмінкомісії та накладення великих штрафів.
Закликаємо усі трудові колективи, навчальні заклади, усіх жителів села до травневих свят навести у своїх дворах зразковий порядок, подбати про прилеглі території, чистоту площі і парку.
Зробимо Дніпровку зразково чистим селом, а кожну оселю приємну для проживання. Вийдемо ж родинами на прибирання села, добросовісно попрацюємо разом. Зробимо садиби одну кращу одної, щоб пишалися господарі і захоплювалися гості. Щоб буяли квіти, дерева вихвалялися побіленими стовбурами, а сонечко задивлялося в кришталево чисті шибки вікон.
Тож негайно стаємо до напруженої праці, щоб потім разом порадіти прийдешнім святам!

За дорученням керівництва села Дніпровки,
Наталія ЖУКОВА, заступник з культурно-масової і
інформаційної роботи
КЗ «Інформаційно просвітницький центр культури і дозвілля» Водянської сільської ради