Главная


гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


Майбутнє лісу у наших руках

2.jpg

Учні Кам’янсько-Дніпровської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 завжди виділялися своєю працьовитістю та наполегливістю у виконанні суспільно–корисних справ.
Так, напередодні Великодня та завдяки ініціативі працівників лісового господарства на території нашого навчального закладу були висаджені чудові лісові красуні. У рамках акції «Майбутнє лісу у твоїх руках» директор ДП «Кам’янсько-Дніпровське лісове господарство» Олександр Грищенко та лісничий Микола Яновський привезли до школи сосни, ялинки, туї, верби. Радість переповнювала всіх. Разом з заступником міського голови Михайлом Антоником учні 9 класу Юрій Попов, Василь Гурняк, Кирило та Ілля Іщенки, Данило Шулежко, Сергій Зиков, Володимир Булима під керівництвом вчителя трудового навчання Євгеном Васенком висадили деревця на подвір’ї школи. Зеленими красунями милувалися всі учні, обіцяючи доглядати та оберігати ці чудові ялинки. Ці добрі справи виховують учнів, направляють їх на збереження всього оточуючого, спонукають поважно ставитися до природи.
Дякуємо адміністрації лісового господарства за цей подарунок. Сподіваємося, що ці лісові красуні будуть милувати око не одному поколінню учнів нашої шкільної родини. Окремі слова подяки хочеться висловити Миколі Яновському за допомогу у оранці шкільної присадибної ділянки. Дякуємо за ваші добрі вчинки та серця, відкриті для допомоги.
Адміністрація школи

РЕАЛ ПЛАСТ