Главная


гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


Мандруємо Україною щасливою родиною

06.jpg

Одним з найулюбленіших свят у школі є родинні. І це зрозуміло, адже всі ми – народ України, який складається з родин, великих і малих, працьовитих та дружніх. Як велика ріка бере початок і силу з малого джерела, так і наша держава починається з родини.
Вже традицією у Кам’янсько-Дніпровській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 3 стало проведення родинних свят. 21 березня в святковій залі зібралися найрідніші люди наших школярів, які прийшли подивитися та прийняти участь у заході разом з дітьми, а саме: родина Дмитра Черних (5-А клас), Юлії Лифар (5-Б клас), Аліни Миргородської (6-А клас), Наталії Закревської (6-Б клас), Владислава Тімоніна (7-Б клас), а також багато батьків, які були підтримкою та активними вболівальниками за класні родинні команди.
На святі були присутні шановні гості: заступник міського голови Кам’янсько-Дніпровської ОТГ Олена Козулькова, начальник відділу освіти, молоді та спорту Маріанна Вакула, методист відділу освіти, молоді та спорту Олена Стригунова, депутат Кам’янсько-Дніпровської районної ради, голова батьківської ради школи Микола Кекух.
Виховний захід був спланований, як подорож Україною, з її славетною історією, чарівною природою й неповторною культурою. Знайомство з родинами відбулося через презентації, танці та пісні, гуморески та казки. Номери, які підготували родини, були настільки яскравими та змістовними, що журі було важко вибрати переможців. Всім надовго запам’ятається фільм «Один день з родини Закревських», їх яскравий та колоритний танець та гумор від батька Олександра. Виступ родини Владислава Тімоніна визвав ліричний настрій, а танок матусь «Вишиваю вишиванку» розчулив всіх глядачів. Родина Аліни Миргородської почала свій виступ з давньої української традиції: привітання всіх смачним та духмяним короваєм, а гумористичний аукціон розкрив деякі секрети їхнього родинного життя. Казка на сучасний лад «Ріпка» від родини Юлії Лифар вразила не тільки артистизмом та згуртова-ністю від бабусі до онуків, а й виступом наймолодшої учасниці свята - чотирирічної Ганночки. Весела сценка від родини Дмитра Черних показала, що в сім’ї ростуть добрі, чуйні, турботливі матусині помічники. Виступи батьків перепліталися з виступами учнівських колективів 5-7 класів.
Щирими вітаннями, гучними оплесками, грамотами адміністрації школи були нагороджені переможці конкурсу за найкращий Український віночок виготовлений власноруч учнями та їх батьками. Нагороди 1-А класу (класний ке-рівник Неллі Кліпіліна), 1-Б клас (класний керівник Римма Лифар), 3-Б клас (класний керівник Ольга Усова), 5-А клас (класний керівник Оксана Фоміна), 5-Б клас (класний керівник Ольга Бєльська), 6-А клас (класний керівник Любов Лактіонова), 6-Б клас (класний керівник Марія Овдієнко) 7-Б клас (класний керівник Наталя Підгорська), 8-А клас (класний керівник Оксана Рибальченко) вручав Микола Кекух.
На зупинці «Шкільна родина співуча і талановита» виступили учні 5-Б класу (класний керівник Ольга Бєльська) та учні 6-Б класу (класний керівник Марія Овдієнко). Діти виступали під вокальний супровід класних керівників. Ми почули українську народну пісню «Ой там на товчку, на базарі» та сучасну пісню «Одна калина». Наступна зупинка «Ой не буду горювати, буду танцювати» вразила своєю хореографічною майстерністю та режисерською постановою від учнів 6-А класу (класний керівник Любов Лактіонова) та 5-А класу (класний керівник Оксана Фоміна). Виступ лялькового театру, який підготували учні 7-Б класу (класний ке-рівник Наталя Підгорська) вразив своєю веселістю, запалом, гумором та незвичністю акторів-виконавців на черговій зупинці «Незвичайний театр». Гумореска від дівчат 7-А класу (класний керівник Олена Федорченко) навчила, як правильно вибирати нареченого у сучасному житті.
У конкурсній програмі всі батьки взяли активну участь, показали свою ерудицію, знання з біології, географії, історії, культурі та традиціях українського народу. Журі було важко виділити найкращу родину, тому що всі вони визвали симпатію та позитивний настрій у всіх присутніх у залі.
Несподіванкою у кінці свята був виступ вчителів та учнів – флешмоб «Я, ти, він, вона – Україна ми одна…».
На святі ми побачили, які здібні наші діти, які цікаві та працьовиті їх родини. Ми бажаємо, щоб у кожній хаті були дитячий сміх, усмішки, пісні, щоб завжди знаходився час працювати і відпочивати, щоб діти завжди поважали своїх батьків. І щоб ці одвічні цінності передавалися із покоління в покоління.
Адміністрація школи

РЕАЛ ПЛАСТ