Главная


гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


„Здоровим бути модно!” –

01.jpg

під таким гаслом 10 березня 2018 року в м. Кам’янка-Дніпровська пройшов IV-й обласний турнір з вільної
боротьби серед дівчат 2004-2008 років народження.
Участь в цьому, вже традиційному турнірі, взяли 86 юних спортсменок із Якимівського, Запорізького, Токмакського, Мелітопольського районів і звичайно, із Кам’янсько-Дніпровської ОТГ. На жаль, не змогли приїхати через складні погодні умови ще чотири команди з інших районів Запорізької області.

З самих перших хвилин між учасницями турніру розгорнулася запекла боротьба за перемогу, адже переможці визначалися не лише в особистому заліку, а й в командному. Протягом всього турніру юні спортсменки демонстрували неабиякі вміння, здібності, навички та величезну волю до перемоги.
Чемпіонами у своїх вагових катего-ріях стали: Валерія Куліш, Катерина Остапенко, Дарина Полякова, Дарина Шароварнікова, Дарина Грепечук.
Срібні медалі вибороли: Вікторія Перевалова, Марина Фадєєва, Анастасія Лихацька. Бронзові призери: Софія Іванова, Вероніка Андрюшина, Валерія Крижко, Антоніна Фаліс.
Всіх цих юних, але обдарованих спортсменок виховали тренери-викладачі КЗ «Кам’янсько-Дніпровська ДЮСШ «Колос» Кам’янсько-Дніпровської міської ради Сергій Грепечук, Сергій Остапенко, Михайло Олексієнко та Андрій Рязанцев.
За результатами проведених поєдинків загальнокомандні місця розподілилися наступним чином: І-е місце завоювала команда Кам’янсько-Дніпровської громади (м. Кам’янка-Дніпровська, с. Велика Знам’янка), ІІ-е місце здобула команда Якимівського району, і ІІІ-е місце виборола команда м. Токмака.
Після завершення поєдинків відбулася церемонія нагородження переможців, під час якої начальник відділу освіти, молоді та спорту виконкому Кам’янсько-Дніпровської міської ради Маріанна Вакула привітала всіх учасниць і переможниць із спортивними досягненнями. Юні спортсменки, що зайняли 1-3 місця, були нагороджені грамотами, медалями та пам’ятними сувенірами. Команди-переможниці також були нагороджені кубками та дипломами.
Слід зазначити, що цей турнір вкотре відбувається завдяки допомозі Кам’янсько-Дніпровської міської ради і особисто Володимира Антоненка, а також Запорізького обласного центру фізичного здоров’я населення „Спорт для всіх”, які придбали грамоти, медалі, сувеніри та кубки для нагородження переможців турніру. Організатори та учасники змагань також висловлюють подяку директору міського Будинку культури Олексію Зігунову за надання радіоапаратури для трансляції ходу змагань та директору КСЗ «Кам’янсько- Дніпровська ДЮСШ» Кам’янсько-Дніпровської міської ради Володимиру Пономаренку за наданий для проведення змагань спортивний зал.
Сергій ГРИГА