Главная


гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


Племзавод «Степний» на власному прикладі продемонструє ефективне молочне виробництво

08.jpg

На базі ПАТ «Племзавод «Степний» Кам’янсько-Дніпровського району 22 березня 2018 року заплановано проведення масштабного республіканського семінару за участю української корпорації «Тваринпром», чеської компанії «Текро», німецької компанії «Байєр» та науковців на тему «Як ефективно збільшити надої та зменшити витрати при виробництві молока».
У зв’язку з цим у Департаменті агропромислового розвитку облдержадміністрації відбулася робоча нарада щодо забезпечення належної організації заходу.

На семінарі будуть розглянуті питання ефективного ведення молочного виробництва, зокрема годівлі, утримання, доїння, лікування та репродуктивної функції дійної череди корів.
Учасники заходу зможуть ознайомитися з питаннями електронної системи моніторингу ветеринарного благополуччя в скотарстві, ветеринарного забезпечення тваринництва, особливостями утримання та годівлі дійного стада у ПАТ «Племзавод» Степний».
Це сільгосппідприємство невипадково вибрано для проведення семінару республіканського рівня. Адже племзавод є багаторічним лідером у регіоні по веденню молочної галузі. Тут утримується найбільше поголів’я корів, виробляється молока та досягнуто найвищої продуктивності дійної череди.
У минулому році вперше в області на базі саме цього господарства відбувся «Національний день ферми», в якому взяли участь керівники та спеціалісти молочнотоварних ферм з усіх регіонів України.
На республіканський семінар зберуться керівники та спеціалісти сільгосппідприємств не тільки Запо-різької області, а також Сумської, Харківської, Донецької, Херсонської та Миколаївської.
Департамент інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю

РЕАЛ ПЛАСТ