Главная


гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


Вперше з медалями!

06.jpg

Під час проведення зимових Олімпійських ігор 2018 року в Чернівецькій області на туристичній базі «Золота долина» пройшов фестиваль «Спортивна зима», який щорічно проводить всеукраїнський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх». Команда Запорізької області є постійним учасником цих змагань.
Команду КЗ «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Запорізької обласної ради представляли учні Благовіщенської ЗОШ Кам’янсько-Дніпровського району Дмитро Сіденко, Антон Тараненко, Валентина Тишковець та Єлізавета Вітер.
На змагання прибули 14 команд з 12 областей України, які змагалися у лижному слаломі та боулінгу. Наші юні спортсмени (двоє з них ніколи не ставали на лижі) достойно пройшли всі етапи змагань и вперше за всі роки виступів команди Запорізької області вибороли бронзові нагороди всеукраїнського фестивалю «Спортивна зима». Перше місце другий рік поспіль посіла команда Тернопільської області.
Нагороди та цінні подарунки учасникам вручав директор всеукраїнського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Тарас Заруда.
КЗ «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Запорізької обласної ради висловлює подяку директору Благовіщенської ЗОШ Антоніні Халеп та вчителю фізичного виховання Михайлу Тараненко за підготовку команди для участі у змаганнях.
Юлія ПОВАРНИНА