Главная


гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


В світі усе починається з матусі та бабусі

Сім’я - одна з найвищих цінностей, яка робить життя кожної людини щасливим, повноцінним. Сім’я - це центр життя дитини. Фізичний, емоційний стан малюка, його розвиток значною мірою залежать від най-ближчого оточення, найрідніших людей. Матуся, бабуся є першими вихователями і вчителями дитини.
З метою виховання любові і поваги до найрідніших людей; з метою формування почуття чуйності, доброти, вдячності, у 1-А класі Кам’янсько-Дніпровської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 було проведено свято “В світі усе починається з матусі та бабусі”. Малята під керівництвом вчителя готували цікаві музичні та хореографічні композиції, виготовляли власноруч подарунки. Малята з нетерпінням чекали свята. І ось, нарешті відбулася зустріч дітей з найріднішими людьми у світі. До святково прикрашеного класу завітало багато гостей: матусі, бабусі, татка й дідусі, сестрички й тіточки.
Розпочалося свято словами : “Матусеньку єдину, бабусеньку рідну, сестричку і тітку, і вчителів наших, і наших дівчаток ми будемо сьогодні вітати”.
Учні розповідали вірші, в яких складали шану золотим рукам матусь та бабусь, їхній вірності та самовідданості. Пролунали пісні у виконанні малят “Рушничок від мами”, “Бабусині млинці”. Діти підготували музично-хореографічні композиції “Маму відчуваю серцем “ і “Бабуся та онук”. Мами і бабусі потрапили під “дощ” із компліментів. Дуже зворушливо з вуст дітей лунали слова на адресу гостей: ніжна, добра, талановита, фея, сонечко, зірочка, найулюбленіша... Гості отримали в подарунок поцілунки, обійми та кольорові весняні кошики, з любов’ю підписані дітьми.
Потім вчитель взяв інтерв’ю у гостей свята. Вони відповідали на питання: “Якими б ви хотіли бачити своїх дітей та онуків?”. Лунали відповіді: “Успішними, добрими, здоровими, вдячними, милосердними...”
А дівчатка, як наймолодші представниці жіноцтва, виконали композицію “Три бажання” і отримали подарунки від хлоп’ят. Казкові герої на-діслали привітання по електронній пошті для мам та бабусь, а Червона шапочка та Вовк навіть з’явилися на святі, щоб привітати присутніх.
Свято пройшло душевно, весело, на одному диханні. Гості захоплено аплодували маленьким артистам, вигукували “Молодці!”. Рідні не могли стримати сліз, були зворушені здібностями дітей і теплом їх сердець.
Такі заходи розвивають творчі та артистичні здібності учнів, збагачують духовний світ дитини, формують колектив класної родини, заохочують батьків до тісного спілкування між родиною та школою.
Н.О. КЛІПІЛІНА, класний керівник 1-А класу