Главная


гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


У центрі уваги - медицина: пройшла чергова сесія міської ради

13.jpg

7 березня під головуванням голови Кам’янсько-Дніпровської міської ради Володимира Антоненко відбулася чергова сесія міської ради восьмого скликання. Депутати розглянули 16 різних питань, але головною темою сесії стало питання щодо виділення фінансування КЗ «Кам’янсько-Дніпровська ЦРЛ».
Спочатку першим питанням депутати прийняли та затвердили Програму фінансової підтримки комунальних закладів охорони здоров’я Кам’янсько-Дніпровського району на 2018 рік. А далі розглядалось питання, щодо внесення змін і доповнень до рішення міської ради від 22.12.2017 року № 30 «Про бюджет об’єднаної територіальної громади Кам’янсько-Дніпровської міської ради на 2018 рік». Перед тим як прийняти чи не прийняти дане рішення, голова Кам’янсько-Дніпровської громади Володимир Антоненко, звертаючись до депутатського корпусу, наголосив, що в кожній громаді вистачає своїх турбот і клопоту, але фінансову допомогу лікарні повинні надавати всі громади без винятку, тому що міська ради не взмозі взяти на себе всі витрати. Якщо ми цього не зробимо, жителі району можуть залишатись без медичного обслуговування.
Рішення щодо виділення коштів Кам’янсько-Дніпровській ЦРЛ в сумі 300 тисяч гривень депутати прийняли одноголосно. Обговорювали депутати ситуацію, що виникла в ЦРЛ щодо нестачі коштів не тільки на енергоносії, але й на медпрепарати для надання невідкладної допомоги, ще на минулій сесії, яка пройшла 9 лютого. На цій сесії міською радою медзакладам району було надано фінансову допомогу в сумі 571 000 гривень. Всього з початку року міська рада виділила 871 000 гривень. Це не так багато, але якщо всі разом і як кажуть, з миру по нитці – голому сорочка.
Депутатський корпус на чолі з міським головою Володимиром Антоненко, розуміючи ситуацію, що склалась і переживаючи за збереження медустанов району, запевнили, що питання співфінансування лікарні будуть вирішувати і надалі.
Також в змінах до бюджету було передбачено використання коштів на ремонт шкільних автобусів і субвенції на придбання оргтехніки школам. Прийняті рішення і по ряду питань, які відносяться до житлово-комунального господарства, благоустрою та комунальної власності, ви-ділення земельних ділянок учасникам АТО та взяття на облік безхазяйного нерухомого майна.
Одним з рішень депутати міської ради звільнили від сплати орендної плати та комунальних платежів підприємства, які організовують харчування учнів шкіл громади. Ці кошти підприємствами будуть направлені на покращення харчування дітей, тобто вони гарантують віта-мінізувати обіди фруктами та овочами, що важливо для дітей.
Вирішувались на сесії і питання для покращення роботи виконавчого апарату міської ради, питання землеустрою території громади та інші.
Всі питання порядку денного були розглянуті і по усім прийняті відповідні рішення.
Тетяна ПАЛАМАР