Главная


гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


Назустріч весні

06.jpg

Цього року в селі Благовіщенка на честь Міжнародного жіночого дня відбувся легкоатлетичний забіг «Назустріч весні».
Так відсвяткувати своє свято вирішили найчарівніші, повні сил та енергії представниці жіночої половини села, які прагнуть до весняного перевтілення не тільки власного, але й всієї громади. Організаторами цього заходу були інструктори по спорту Благовіщенської громади Андрій Діденко та Віталій Звягін, які й надалі будуть підтримувати подібні спортивні заходи, що спрямовані на розвиток фізичної культури на селі.
В цей день зранку всі небайдужі й енергійні дівчата зібралися на в’їзді в село, на залізничному переїзді, а наші сильні чоловіки – біля Братського кладовища. Ідея полягала в тому, що ми рухалися назустріч весні та своїм коханим людям. Зустріч відбулася в центрі села, біля Будинку культури, де чоловіки підготували привітання, солодощі, свою підтримку гарним учасницям цього забігу.
Результат цієї зустрічі – це насамперед, позитивний настрій, згуртування, надихання на нові справи. Кожен висловив думку про те, що ми є учасниками першого легкоатлетичного забігу, але не останнього. І хоча в цей день ми весняного сонечка не зустріли, віримо, що наш настрій та хвиля гарних почуттів наблизить до нас справжню весну.
Успішних стартів, гарного настрою всім і перемоги!
Олена Звягіна