Главная


гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


Завжди поспішаємо на допомогу

02.jpg

Будь чистою і світлою, людино.
Добро твори у світі кожен час.
Добро і є та категорія єдина,
Яка веде до світла кожного із нас.
Однією з найважливіших рис нашого часу є відродження руху, який залучає громадян до участі у зміні всіх сторін життя на краще, формування нових відносин у суспільстві, що в цілому сприятиме вирішенню багатьох проблем сьогодення. Волонтерство - так називається цей рух. Воно широко розвинене у світі й розглядається як глобальний процес об’єднання людей, які прагнуть зробити внесок на благо свого та світового співтовариства.
Волонтери - люди всіх віків і професій з різних сфер і прошарків суспільства, які віддають частину своїх сил, часу, знань на благо інших людей і суспільства в цілому. Сьогодні активно діють тисячі волонтерських організацій, що зосередили свою увагу на подоланні нестатків і відстоюванні інтересів громадян. Ці організації й окремі волонтери демонструють прагнення, готовність і здатність у служінні людям. Волонтерство є також одним із трьох компонентів моделі громадсько-активних шкіл, метою яких є налагодження партнерських стосунків між школою та всіма ресурсами, що існують у громаді. Суть цього компонента полягає у створенні організованої системи, яка перетворює волонтерство в невід’ємну частину шкільного життя. Ця система сприяє становленню людини як активного члена своєї громади, а для школи це добра можливість соціалізації дитини та її громадського виховання. Саме тому, учні нашої школи вже протягом багатьох років займаються волонтерською діяльністю. До шкільної команди волонтерів долучаються учні різних вікових груп, бо в цій справі важлива допомога кожного.
Передаючи свої знання, вміння і розуміння важливості справи наступникам діти із задоволенням приймають участь у будь-якій благодійності. Щорічно приймаємо участь у ак-ціях «Назустріч мрії», «Серце до серця», благодійних акціях для допомоги людям з обмеженими можливостями, і просто нужденним. У січні завдяки зусиллям учнів і педагогічного колективу школи були зібрані і перераховані кошти на рахунок батьків учня 3 класу Нововодянської ЗОШ. Хлопчик потребує невідкладного коштовного лікування за кордоном. Напередодні лютого в нашій школі пройшла благодійна акція по збору іграшок, які були відправлені до Василівської спеціалізованої школи-інтернату. Брязкальця, маленькі гумові іграшки ми доправили до міської лікарні у дитяче відділення.
Рік тільки розпочався, тому у волонтерів нашої школи ще багато невідкладної роботи. Бо кожен з них розуміє зміст слова «благодійність». Творити добро — значить надавати безоплатну допомогу тим, хто її потребує.  
Юлія ПОПИТАЙЛЕНКО, педагог-організатор
Кам’янсько-Дніпровського НВК