Главная


гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


Відбулась 25-та позачергова сесія районної ради

13.jpg

У п’ятницю, 16 лютого під головуванням голови Кам’янсько-Дніпровської районної ради Геннадія Олененка відбулась двадцять п’ята позачергова сесія районної ради сьомого скликання. Із 34 районних депутатів прибули та зареєструвались 27. В роботі сесії взяли участь: голова Кам’янсько-Дніпровської райдержадміністрації Валерій Свєшніков, голови сільських та міської рад, керівники управлінь, відділів та служб райдержадміністрації.
Перед початком пленарного засідання голова районної ради Геннадій Олененко привітав з днем народження депутатів районної ради, які народились у лютому – Василя Васильовича Ягупова та Тетяну Миколаївну Чернявську.
Після цього районна  рада оперативно приступила до розгляду питань порядку денного.  З питань: про порядок і норматив відрахування до загального фонду районного бюджету на 2018 рік частини чистого прибутку (доходу) комунальними уні-тарними підприємствами, які належать до спільної власності терито-ріальних громад сіл, міста Кам’янсько-Дніпровського району, про приватизацію об’єкта нерухомого майна «Кам’янсько-Дніпровський комбікормовий завод» та про передачу комунального підприємства «Кам’янсько-Дніпровський ринок» Кам’янсько-Дніпровської районної ради Запорізької області зі спільної власності територіальних громад сіл, міста Кам’янсько-Дніпровського району у власність Кам’янсько-Дніпровської міської об’єднаної територіальної громади Кам’янсько-Дніпровського району Запорізької області доповідав керуючий справами виконавчого комітету районної ради Олександр Дорошенко.
По питанню щодо приватизації Кам’янсько-Дніпровського комбікормового заводу виникло декілька спірних питань, які завзято обговорювались і депутатами, і представниками територіальних громад району.
Не менш бурхливим було і прийняття рішення про передачу КП «Кам’янсько-Дніпровський ринок» у власність Кам’янсько-Дніпровської ОТГ. Про винесення цього питання на розгляд сесії до районної ради звернувся колектив ринку з проханням щодо взяття цього об’єкта в оренду, вважаючи, що вони мають першочергове право щодо організації його роботи. Але вони одержали відмову. Районна рада та депутатський корпус рекомендували їм вирішувати це питання вже з керівництвом Кам’янсько-Дніпровської ОТГ, у власність якої і був переданий об’єкт згідно рішення сесії.
З питання про внесення змін до районної програми реформування та розвитку житлово-комунального господарства у Кам’янсько-Дніпровському районі на 2015-2020 роки доповідав завідуючий відділом ЖКГ райдержадміністрації Сергій Діденко. Рішенням сесії були прийняті зміни до програми – додатково добавлено фінансування в розмірі 40 тисяч гривень на ремонт електромереж.
Доповідала про внесення змін і доповнень до рішення районної ради від 22.12.2017 № 3 «Про районний бюджет на 2018 рік» та звітувала про виконання районного бюджету за 2017 рік начальник фінансового відділу райдержадміністрації Ірина Каліновська.
Начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Константин Рибальченко звітував на сесії щодо виконання районної програми підтримки індивідуального житлового будівництва на селі «Сільське подвір’я» на 2016-2018 роки, за 2017 рік.
Також сесією районної ради було прийнято звернення депутатів Кам’янсько-Дніпровської районної ради Запорізької області до голови Запорізької обласної державної адміністрації, голови Запорізької обласної ради та депутатів Запорізької обласної ради щодо виділення з обласного бюджету Кам’янсько-Дніпровському районному бюджету, а також, бюджетам об’єднаних територіальних громад району міжбюджетних трансфертів, хоча б в обсягах, на які було зменшено дотації.
На пленарне засідання двадцять п’ятої позачергової сесії було винесено вісім питань порядку денного, які були розглянуті та обговорені депутатами районної ради і по кожному з них прийнято відповідне рішення щодо його виконання.
Тетяна ПАЛАМАР