Главная


гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


Весела Масляна в дитячому садку «Сонечко»

06.jpg

Останній тиждень перед Великим (Великоднім) постом в Україні називають Масляною. Масляна – одне з найвеселіших свят проводів зими, саме це свято дійшло до нас з глибини століть.
Веселими веснянками, закличками, хороводами та іграми зустрічали Масляну 16 лютого дітлахи дитячого садочка «Сонечко».
Всі з нетерпінням чекали на це свято, готувалися до нього: діти - вчили вірші та пісні, батьки разом з дітьми напекли млинців. Педагогічний колектив дитячого садка ретельно підготував сценарій масляних гулянь. Програма вийшла дуже веселою і розважальною.
У музичній залі дитячого садочка малюків зустрічав Скоморох з веселими іграми, піснями та хороводами. Потім на свято завітала Баба-Яга, яка відрекомендувалась всім присутнім новопризначеною Масляною на 2018 рік. Скоморох і Баба-Яга влаштували для дітей всіх груп конкурси та забави. Малеча з задоволенням приймала участь у змаганнях і тематичних іграх. Потім дітлахи закликали Весну. І ось, на зміну зимі прийшла красива і нарядна Весна. Вона зустріла дітей загадками, іграми й танцями, А діти покатали Весну на традиційній «Каруселі», щоб Весна була рання та тепла.
Весна віддячила всім найголовнішим частуванням Масляної - смачними млинцями. До того ж, кожен з’їдений млинець в це апетитне свято дозволить виконати одне заповітне бажання. Всі їли млинчики за щастя, здоров’я, любов, віру, порозуміння, терпіння, вірність, удачу, везіння, відданість, багатство, а найголовніше - за мир.
В кінці свята відбулося символічне спалювання солом’яного опудала Зими. Кажуть: «Опудало згорає - зима тане, весна прилітає».
Ось так весело дітлахи КДНЗ «Сонечко» проводжали зимоньку-зиму і зустрічали довгоочікувану весну.
Колектив КДНЗ «Сонечко»