Главная


гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


Подорож до музею

02.jpg

Музей - це місце, де зустрічаються сьогодення і минуле. Коли проходиш його залами, то відчуваєш, як дух часів, які пішли, наповнює тебе. Тут можна робити примітки, годинами розглядати дивовижні експонати, а можна просто мріяти, уявляючи себе скіфом чи сарматом.
Нещодавно нам випала можливість відвідати Кам’-янсько-Дніпровський історико-археологічний музей. На уроках історії рідного краю ми вивчаємо минуле первісних людей, їх походження, культуру, побут. Із розповідей нашого вчителя ми знали, що речі первісного світу, які зберігаються в музеї, були знайдені завдяки археологічним розкопкам в нашому краї. Тому нам було дуже цікаво побачити все це. Під час екскурсії ми бачили речі, якими користувалися перші люди: жіночі прикраси, скребра, рубила, перші голки, якими зшивали собі одяг, посуд, знаряддя праці. Ще нам показали амфори які були привезені з грецьких міст-колоній, тому що скіфи вели активну торгівлю з цими містами. Проходячи залами музею, можна побачити, як удосконалювалася людина, стаючи вмілішим, майстернішим, утвореним. Наші далекі пращури були великими майстрами, могутніми воїнами, талановитими архітекторами. Відчуваєш гордість за них, адже вони жили багато століть назад і уміли облаштовувати свій побут з такою ретельністю і вправністю. Завдяки екскурсії ми побачили все те, про що так багато говоримо на уроках.
Всі ми були дуже задоволені екскурсією і відчули свій зв’язок з багатьма поколіннями людей, що жили упродовж століть на нашій рідній землі і створювали її красу.
Учениці 7-Б класу Кам’янсько-Дніпровського НВК А. Желтоухова, А. Порошенко. Учитель історії Т.М. Тарасова