Главная


гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


Святкуємо День рідної мови

01.jpg

Традиційно, до Дня рідної мови відділ дитячого обслуговування Кам’янсько-Дніпровської публічної бібліотеки підготував та провів святкові заходи.
Працівники міської бібліотеки 16 лютого завітали в загальноосвітню школу № 3, де для п’ятикласників проводилась розвивально-мовна гра «Українську мову знай – гарно й чемно розмовляй». Зустріч розпочались з того, що бібліотекарі нагадали дітям, що 21 лютого святкується День рідної мови. У кожного народу вона своя. Не дивлячись на те, що в повсякденному житті ми не завжди користуємось українською, вона від цього не перестає бути рідною для нас.
Наша мова пройшла нелегкий шлях. Однак, попри всі перешкоди вона живе! І щоб у цьому переконатися, для дітей підготували багато цікавих завдань. Їм треба було згадати прислів’я, які склав наш мудрий український народ, народні пісні, відповісти на питання вікторини та навіть змагатися в знаннях про азбуку, про її склад, про головні члени речення та в складанні віршів.
Родзинкою свята став конкурс з яскравою різнокольоровою квіткою. Кожен бажаючий витягав з квітки пелюстку, на якій була загадка. Її треба було відгадати. Коли загадки були відгадані, відкрився надпис «Рідна мова». Хочеться відмітити, що під час проведення конкурсу панувала доброзичлива атмосфера. Діти показали гарні знання, були активними і взагалі жодне питання не залишилось без правильної відповіді. Бібліотекарі побажали дітям і надалі вивчати українську мову, цікавитися історією нашої країни і взагалі вирости справжніми українцями: з гарячими серцями, розумними головами та чистими думками.
Дякуємо класним керівникам 5 класів О. В. Бельскій, О. В. Фоміной та бібліотекарю А. В. Рак за допомогу в організації зустрічі.
Хочеться звернутися до всіх мешканців нашого міста. Наближаються шевченківські дні. Знайдіть годинку для того, щоб разом з дітьми завітати до нашої бібліотеки. Ще раз перегорнути томик Кобзаря та поринути в захоплений світ читання. Бібліотека завжди рада зустрічі зі своїми читачами!
Наталя Марченко, завідуюча
відділом дитячого обслуговування