Главная


гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


Чемпіонат FIRST LEGO League

08.jpg

Учні гуртка «Файні people» з робототехніки Кам‘янсько-Дніпровської ЗОШ №3: Гліб Коптєв, Софія Бєльська, Анастасія Тягун , Яна Хімченко, Данило Мігунов, Олексій Лебедь, Андрій Чистобородов разом з тренерами проекту Ольгою Бєльською та Олександром Яковлєвим були запрошені Міжнародною організацією «Інноваційні освітні технології» 3 лютого 2018 року до м. Харків на регіональний чемпіонат FIRST LEGO League. Із Запорізької області були запрошені 7 команд.
Програма FIRST LEGO League створена для дітей 9-16 років двома міжнародними компаніями – FIRST та LEGO Group. Її мета – надихнути дітей вивчати науку, технологію, математику, а також долучатись до вирішення актуальних світових питань за допомогою конструктора LEGO!
Трьома ключовими части-нами FIRST LEGO League є Основні цінності, Гра роботів та Проект. Використовуючи набори LEGO Mindstorms, кожна команда проекту конструювала та програмувала повністю автономного робота для змагання на спеціальному полі. Також діти досліджували тему поточного року, обирали актуальні проблеми світового значення та приймали інноваційні рішення.
Тема проекту цього року «Вода і людина». Програма змагань була дуже цікавою та насиченою. Учні розробили проект, з захватом його захистили. Зробили робота та запрограмували його для виконання місій. Повертаючись до школи діти привезли нагороди, сертифікати, медалі та безліч позитивних емоцій. Робота у проекті не зупиняється. Учні з натхненням працюють далі з упевненістю на більші перемоги.

Адміністрація школи