Главная


гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


Слава визволителям

06.jpg

Біля обеліску воїнам-визволителям в селі Водяне, у вівторок, 6 лютого, відбувся мітинг-реквієм, на якому зібралися жителі села, щоб віддати шану пам’яті тим, хто так і не повернувся додому із фронтів Другої світової війни.
Зі словами щирої вдячності та привітаннями до ветеранів села та присутніх звернувся голова Водянської ветеранської організації Микола Мендрик , який закликав всіх пам’ятати подвиг дідів та прадідів, які боронили рідну землю від ворога.
Хвилиною мовчання присутні вшанували всіх тих, хто не повернувся з боїв за Вітчизну. На знак вдячності за подвиг від прийдешніх поколінь були покладені вінки та квіти до підніжжя обелісків.
На заходах, присвячених 74-й річниці визволення села від німецьких загарбників присутні згадували про тих, хто захистив нас, хто здобув перемогу над ненависним ворогом. В цей день багато добрих та щирих слів пролунало на адресу ветеранів.
Ніхто не забутий. Ніщо не забуто! Вічно в серцях людей буде палати вогонь Перемоги, який запалили ще в далекому 45 році. Ми завжди пам’ятатимемо тих, хто забезпечив нам мир та спокій. Доземно вклоняємося ветеранам за їхній подвиг, за віддані життя, за мужність та оптимізм і бажаємо їм міцного здоров’я та довголіття.
НД-інфо