Главная


гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


Відбулась чергова дванадцята сесія Водянської сільської ради

05.jpg

У п’ятницю, 2 лютого, під головуванням секретаря сільської ради Оксани Хоменко відбулась чергова 12 сесія Водянської сільської ради. В роботі сесії взяли участь: заступник голови Водянської сільської ради Володимир Ляшенко, начальник фінансового відділу виконкому сільської ради Микола Вітюгов, спеціаліст І категорії відділу економічного розвитку та інвестицій Ігор Ягоменко, начальник відділу земельних відносин Анастасія Березняк, виконуюча обов’язки головного лікаря Водянської амбулаторії Любов Ковпак та начальник житлово-комунального відділу Юрій Бурдуков.
На розгляд сесії були винесені наступні питання: про затердження програми соціально-економічного та культурного розвитку на 2018-2020 роки, про затвердження структури комунальної установи «Центр первинної медико-санітарної допомоги Водянської сільської ради», про внесення змін до складу виконкому Водянської сільської ради, про внесення змін до складу адміністративної комісії виконкому Водянської сільської ради, про передачу в оперативне управління відділу освіти, молоді та спорту службового автомобіля, про розгляд листа КЗ «Кам’янсько-Дніпровська міська дитяча юнацька спортивна школа «Колос», про розгляд колективних звернень, про розгляд клопотання Кам’янсько-Дніпровської райдержадміністрації про утворення уповноваженого підрозділу з питань запобігання та виявлення корупції по Водянській сільській раді та затвердження його Положення, про уточнення сільського бюджету на 2018 рік та внесення змін і інші.
Виступаючі депутати, а їх було немало, бурхливо обговорювали питання щодо затвердження програми соціально-економічного та культурного розвитку громади на 2018-2020 роки, згідно якої розроблений перелік об’єктів на будівництво, капітальний ремонт і інше. Вносились пропозиції щодо поповнення цього переліку.
У ході пленарного засідання було розглянуто питання щодо дитячої спортивної школи «Колос», після чого депутати Водянської сільської ради прийняли і затвердили звернення до Кам’янсько-Дніпровської громади з проханням щодо передачі спортивного інвентарю спортивної секції з важкої атлетики в селі Дніпровка.
Також на розгляд сесії було надано звернення вчителів та учнів Водянської музичної школи, в якому вони звертаються до депутатів щодо збереження школи і подальшого її існування. В своєму рішенні з цього питання депутати визначили термін на протязі якого це питання буде опрацьоване.
Наразі стоїть гостро питання щодо фінансування нашого медичного закладу КЗ «Центральна районна лікарня». На протязі всіх років, до створення територіальних громад, районна рада надавала фінансування ЦРЛ, а зараз районний бюджет не має таких коштів. Тому голова Кам’янсько-Дніпровської райдержадміністрації Валерій Свєшніков звернувся з клопотанням до новостворених територіальних громад, щодо вирішення питання співфінансування закладу для якісного і своєчасного надання медичної допомоги мешканцям району, яке депутати заслухали та прийняли до відома.
В результаті своєї роботи депутати місцевого представницького органу ухвалили рішення з усіх питань порядку денного сесії з внесеними змінами та доповненнями.

НД-інфо