Главная


гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


Фестиваль ораторського мистецтва в КДНЗ «Сонечко»

02.jpg

Від того наскільки грамотно, впевнено та красиво говорить дитина залежить,чи будуть її слухати та чи почують те, що вона хоче сказати. Ця навичка дуже важлива для дітей, починаючи вже з дошкільного дитинства.
31 січня в музичній залі дитячого садочка «Сонечко» представники старшої та середніх груп: Юля Комишна, Максим Мороз, Маша Ткаченко (група «Калинка», вихователі: Ірина Григорівна Борисенко, Наталя Михайлівна Лисуренко); Маша Маляренко (група «Дзвіночок», вихователі: Марія Петрівна Громовик, Людмила Анатоліївна Капля); Ваня Павленко (група «Барвінок», вихователі: Валентина Владиславівна Власова, Світлана Олександрівна Пантєлєєва) в но-мінації «Добре слово краще за багатство», продемонстрували свої таланти ораторського мистецтва.
Теми виступів діти обирали самостійно, про що хочуть розповісти, також пропонували самі, батьки та вихователі лише допомогли трохи оформити дитячі розповіді. Юні оратори показали свої уміння володіти голосом, співвідносити вербальні й невербальні засоби спілкування, рівень мовленнєвої культури, артистизм, за що отримали гучні оплески глядачів – своїх товаришів, вихователів та батьків, які прийшли їх підтримати.
Журі конкурсу: спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Водянської сільської ради Анна Андріївна Клинчик, вихователь – методист КДНЗ «Сонечко» Ірина Сергіївна Гарбузова, завідуюча господарством КДНЗ «Сонечко» Наталя Миколаївна Мороз привітали учасників з успішними виступами. Як нагорода за перші кроки до великого ораторського мистецтва – солодощі та грамоти від начальника відділу освіти, молоді та спорту Водянської сільської ради Ірини Миколаївни Іваніщак.
Ось такі вони, наші маленькі талановиті оратори! Ми дуже пишаємося своїми «іскринками» та бажаємо їм досягти всього, чого вони намріяли!

Колектив КДНЗ «Сонечко»