Главная


гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


Новорічне казкове диво

1.jpg

В усі часи новорічні свята найбажаніші для всіх людей і особливо для дітей. Хоча цього року на вулиці не морозно і не сніжно, поринути у новорічну феєрію, пізнати світ через казку допомогли дітям гуртківці Будинку дитячої творчості, які підготували для різних вікових груп новорічне казкове диво.
Розпочали із виступу у ЗОШ №1. А 26 грудня засяяла головна новорічна ялинка Дніпровки на площі біля сільської ради.
Цього разу дітей-сиріт, дітей з особливими потребами та багатодітних родин привітав Дід Мороз (І.М. Кузьмин), знайшов теплі слова, що зігріли серце кожної родини. Він разом із Снігурочкою (О. Павленко) вручив новорічні подарунки, заохотив солодощами і гуртківців БДТ, які майстерно створили казкові образи у виставі «Новорічні пригоди Кощія та Баби Яги».
Це святкове дійство звеселило серця дітей. А далі конкурси, масові ігри, вірші про Новий рік, які продекламували всі охочі і отримали подарунки. Пісні, хороводи, танці для багатьох дітей – то найкраща мить у цьому році.
Світ казкового дива для них створили керівники гуртків Ірина Половкова, Галина Підгурська та працівники сільського Будинку культури.
Хочу подякувати гуртківцям за майстерне виконання дійових осіб казки: Володимиру Шевченко, Лілії Кікоть, Валерії Щебетюк, Ірині Безпалій, Аміні Настасюк, Катерині Кришневській, Христині Висоцькій, Олексію Жукову, Софії Гусєвій, Вероніці Назаренко, Вікторії Левченко, Ганні Глотці, Вероніці Дубок, Ганні та Кирилу Івановим.
Особливі слова вдячності від дітей, жителів села за новорічні подарунки голові Водянської сільської ради Сергію Вікторовичу Єрмакову, а в.о. старости села Людмилі Федорівні Моловичко за красуню ялинку, яка горить різнокольоровими гірляндами.
Традиційно в новорічну ніч на площі біля сільської ради відбулися масові гуляння, музика гриміла до ранку. Кожен бажаючий міг прийти потанцювати, повеселитися, поводити хороводи, поспілкуватися.
Так нехай же ці свята будуть у душі кожної людини та несуть мир, здоров’я. Хай вбереже вас Бог від негараздів життя, а Різдвяна Зоря обдарує добрим настроєм, впевненістю та вірою в майбутнє.
Наталія Жукова, директор сільського Будинку культури. Фото Наталії Шалапан