Главная


гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


Спасибі людям з добрим серцем

5.jpg

Хай щастя завжди супроводить Вас,
Людська повага й шана не минають,
А вашу мрію й працю повсякчас
Лиш визнання вінчають!

Кожна людина, проживши своє життя, залишає певну згадку про себе на цій землі: хто на віки будує прекрасні архітектурні споруди, хто створює чудові художні полотна, хто покликаний навчати і виховувати, а хто своєю повсякденною працею, звичайною і, водночас, такою потрібною, вносить свій внесок у швидкоплинний потік життя. І всі ці люди в усі часи творили добро — добро для кожного, добро для всіх, добро для народу. Таких людей називають доброчинниками, благодійниками, меценатами. В місті Кам’янка-Дніпровська таких людей, з добрим серцем і відкритою душею, дуже багато. І допомагають вони всім тим, хто цього потребує. Не є винятком і Кам’янсько-Дніпровський навчально-виховний комплекс.
Нормальна робота закладів освіти, особливо їх матеріально-технічне забезпечення, в сучасних умовах неможлива без спонсорської підтримки. Наш навчально-виховний заклад постійно підтримують благодійники-підприємці, серед яких багато батьків наших учнів та випускників школи. За час існування школи багато чого в ній з’являлось, та строк придатності ніхто не відміняв. Нагальним питанням стала підготовка шкільної команди до змагань. А саме відсутність спортивної форми та інвентарю, що на сьогодні є обов’язковою умовою участі у спортивних змаганнях. Все це і було придбано на кошти меценатів. Саме за це ми хочемо подякувати всім за допомогу, а саме: М. Юхно, В. Зубову, Г. Корець, Н. Алфьоровій, Г. Романенко, П. Земляному, С. Цимбал , С. Курлаповій, М. Різниченку, В. Лоцману, Н. Петровій, Л. Медведєвій, Р. Супрунову, Т. Лоцман, О. Марковій, М. Марченко, С. Тополян, М. Драгомаці, В. Білецькій, Н. Івановій, В. Новіковій, І. Горбуновій, С. Хачатурову, Т. Мосьпан, Т. Алєксєєнко, Л. Александровій, С. Павлюковій, Т. Мартиновій, О. Максимову.
Дякуємо вам за стабільні партнерські відносини! Бажаємо Вам динамічно розвиватися, не втрачаючи завойованих позицій. Сподіваємося на подальше продовження плідної співпраці.
З вдячністю,педагогічний,батьківський і учнівський колективи Кам’янсько-Дніпровського НВК