Главная


гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


Навчаємось протидії торгівлі дітьми та людьми

2.jpg

Незадовго до Міжнародного дня боротьби з работоргівлею, на базі Кам’янсько-Дніпровської районної бібліотеки для дорослих та дітей відбувся практичний тренінг з протидії торгівлі дітьми та людьми. Це вже 4-й такий багатогодинний тренінг, 3 з яких вже відбулись у Запоріжжі, Оріхові та Більмаку, а також ще 2 відбудуться в Бердянську та Мелітополі.
Не дивлячись на погану погоду, наприкінці листопада з’їхались на цей навчально-практичний захід представниці профільних держструктур Енергодару, Кам’янсько-Дніпровського та Великобілозерського районів, а також навколишніх ОТГ, які разом із тренерами та практикуючими адвокатами та правозахисниками розбирали реальні історії постраждалих від работоргівлі та незаконної експлуатації українців, вивчали вітчизняну та закордонну “тематичну” законодавчу базу. Окрім того, вчилися вони ще практичніше й оперативніше вирішувати такі складні негативні соціальні випадки як самостійно, так і в співпраці з представниками інших правозахисних, освітніх, соціальних і силових структур різних рівнів.
Організатор проекту - громадська правозахисна організація “Егіда-Запоріжжя” за підтримки Міжнародної організації з міграції та за інформаційно-організаційної допомоги Департаменту соціального захисту та служби у справах дітей Запорізької облдержадміністрації.

Олександр Кахай, менеджер проекту