Главная


гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


Тиждень безпеки в дитячому садочку «Сонечко»

1.jpg

Формування у дітей стійких навичок правильної поведінки в незвичних небезпечних обставинах, усвідомлення цінності їх життя та здоров’я, навчання способів регулювання власної поведінки у довкіллі, серед людей та предметів повинно починатися з раннього віку. Для цього проводяться Тижні безпеки для малечі.
З 20 по 24 листопада в дошкільному навчальному закладі «Сонечко» пройшов Тиждень безпеки життєдіяльності дитини, головною метою проведення якого є: формувати у свідомості дітей відчуття особистої та колективної безпеки, навичок розуміння та оцінки небезпеки; безпечної поведінки вдома, на вулиці, у повсякденному житті.
Для цього щоденно з дітьми проводились різні форми роботи: спостереження, дидактичні ігри, тематичні заняття з основ здоров’я (валеологія + ОБЖД), інтегровані заняття, бесіди, читання художньої літератури, сюжетно-рольові ігри, спортивні розваги, зустрічі із представником поліції та пожежно-рятувальної служби, старшою медичною сестрою КДНЗ «Сонечко», моделювання ситуацій правильної поведінки в надзвичайних ситуаціях.
Вихователі підготували рекомендації, поради для батьків, проводились різні види просвітницької роботи з питань безпеки життєдіяльності дитини.
Кожен день тижня мав свою назву: ПОНЕДІЛОК – «З вогнем погані жарти – жартувати з ним не варто», ВІВТОРОК – «Я і вулиця», СЕРЕДА – «Сам вдома. Небезпечні предмети», ЧЕТВЕР - «Ліки сам не бери, щоб не трапилось біди», П‘ЯТНИЦЯ - «Життя і здоров‘я – найцінніша скарбничка людини та дитини».
Тиждень розпочався урочисто та захоплююче. До дитячого садочка завітав дільничний інспектор села Водяне М.В.Сиваш. Максим Володимирович провів цікаву і змістовну бесіду з дітьми, розповів про правила поведінки на дорозі, закріпили основні правила пішоходів, велосипедистів, пасажирів; правила поведінки біля водойм, при зустрічі з незнайомими людьми. Діти мали можливість ознайомитися зі спеціальним спорядженням поліцейського.
У четвер до дошкільників завітав начальник чергової зміни ОКВ 1-ДПРЗ підполковник служби цивільного захисту А.А. Покалюк . Андрій Андрійович нагадав дітям про правила пожежної безпеки, діти закріпили знання про поведінку з вогнем, електроприладами, поведінку на водоймі та інше. Для дітей було проведено спортивну розвагу «Юні пожежні», на якому малята спробували демонструвати роботу ря-тівників, грали у цікаві ігри, веселі естафети, із задоволенням відгадували загадки, вирішували складні ситуації.
Хочемо вірити, що діти добре засвоїли необхідні правила безпечної поведінки і будуть їх виконувати, щоб не трапилося біди.
У п‘ятницю старша медична сестра КДНЗ «Сонечко» В.І.Наконечна провела з дітьми бесіду на тему: «Про здоров‘я треба знати, про здоров‘я треба дбати». Валентина Іванівна розповіла дітям про те, що не можна брати до рота неїстівні предмети, особливо ліки – від цього можна захворіти; закріпила з дітьми правила гігієни,показала найпростіші способи догляду за хворим (дати мікстуру, перев‘язати пальця, поставити компрес).
Тема безпеки життя дитини невичерпна, вона не обмежена Тижнем, а повинна звучати постійно. І ті зерна знань, умінь, навичок, які закладаються сьогодні, обов‘язково знадобляться в майбутньому.
Ми дякуємо всім, хто допоміг нам у проведенні Тижня безпеки.
Колектив КДНЗ «Сонечко»