Главная


гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


Працівники сільського господарства відзначали своє професійне свято

13.jpg

Традиційно, в третю неділю листопада в Україні відзначають своє професійне свято працівники сільського господарства. В цей день віддають данину пошани людям, що взяли на себе найважчу і найважливішу турботу – працювати на землі і годувати країну.
Завершився напружений, сповнений клопотами хліборобський рік, який став непростим випробуванням для селян. Кам’янсько-Дніпровські сільгоспники зібрали рекордний урожай за останні роки. Результати роботи аграріїв багато в чому залежать від погодних умов, які часто підносять суворі випробування. Але терпіння, професіоналізм і працьовитість селян дозволяють сьогодні з упевненістю говорити про успіхи в галузі рослинництва.
Таких результатів наші сільгоспвиробники досягли завдяки впровадженню сучасних технологій, використанню насіння високих репродукцій, своєчасному і якісному виконанню всього комплексу агротехнічних заходів, застосуванню рекомендацій науки, наполегливій праці, самовідданості, своєму професіоналізму, вмінню знаходити вихід із найскладніших ситуацій.
У минулу п’ятницю,17 листопада, голова Кам’янсько-Дніпровської районнної державної адміністрації Валерій Свєшніков разом із Анатолієм Греченко, заступником голови районної ради привітали працівників сільського господарства з їх професійним святом в районному Будинку культури.
В урочистостях також взяли участь Костянтин Рибальченко, начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації, Олена Петльована, голова районної організації профспілки працівників АПК та інші.
Вітаючи працівників сільського господарства, голова Кам’янсько-Дніпровської районної державної адміністрації Валерій Свєшніков підкреслив:
- Висловлюємо шану і подяку всім, хто з року в рік забезпечує стабільне зростання агропромислового комплексу. Щиро бажаю вам здоров’я, щастя та наснаги, вагомих здобутків, оптимізму, невичерпної енергії та  удачі, здійснення всіх мрій та задумів!
У вітальному слові, заступник голови районної ради Анатолій Греченко відзначив, що в цій сфері сьогодні працюють справжні ентузіасти, істинні патріоти землі. Він подякував ветеранам за працю і неоціненний досвід роботи, побажав міцного здоров’я та довголіття, а молодим трудівникам – високих врожаїв і віри.
За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди Дня працівників сільського господарства багатьом вручили почесні грамоти, листи подяки та матеріальне заохочення. А гарний настрій аграріям дарували місцеві артисти.
НД-інфо