Главная


гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


Низький уклін вам, шановні добродії!

8.jpg

Саме такі рядки В.О. Сухомлинського хотілось би присвятити нашим меценатам, керівництву фермерського господарства «Вікторія». Кожен з нас покликаний творити добро, бути милосердними один до одного, любити і цінувати життя, але люди розуміють життя по-різному. Одні живуть для себе в багатстві, в розвагах, а інші творять добро і залишають гарний слід та пам’ять на багато років, а може й століть. Саме тому, відставивши безліч турбот та проблем, наші меценати прийшли на допомогу навчально-виховному комплексу.
Маючи дітей і онуків, вони як ніхто розуміють, що діти – наш найдорожчий скарб, наша надія, гордість і опора. Розвивати, підтримувати і заохочувати їх – святий обов‘язок сім‘ї, школи, влади і громадськості. Тільки тоді у нас буде гідна зміна – сильна і красива! Тільки тоді наші доньки і сини будуть рости здоровими, щасливими та впевненими у прийдешньому дні, будуть рости на благо України.
Одним із свідчень цього стала реальна допомога школі. Це вже не перший раз, коли керівництво фермерського господарства «Вікторія» допомагає нашій школі. Та такого подарунка не очікував ніхто! Вони подарували учням набір музичного обладнання, а саме, професійний підсилювач Park Audio та пасивну акустику Park Audio ВЕТА у кількості двох штук.
Всі знають, що в нашій школі дуже багато талановитих дітей. Вони навчаються, танцюють, співають, малюють, займаються гімнастикою, футболом, боротьбою, боксом, плетуть, ліплять… майже літають. Взагалі намагаються робити все, щоб дитинство було незабутнє. Та, для того щоб вони мали добрий настрій і змогу відпочити, майже кожного місяця в школі відбуваються різноманітні виховні заходи. Виступи дітей мають бути яскравими і неперевершеними, для цього їх завжди супроводжує музика, яка повинна звучати чисто і невпинно. Саме музичне оформлення - половина успішності заходу. Тому, знаходячись на канікулах, учні навіть уявити не можуть, який сюрприз на них чекає. Адже попереду стільки цікавого – спортивні змагання, новорічні і різдвяні свята, вечори відпочинку, загальношкільні тематичні лінійки тощо.
Неодмінно хотілось би додати, що як неоціненний Божий дар сприймаємо ми дітей, покладаючи надії на те, що виростуть вони здоровими, добрими, розумними. Добрі почуття йдуть своїм корінням у дитинство, а людяність, доброта, ласка, доброзичливість народжується в маленьких серцях тоді, коли дитина бачить і відчуває це від оточуючих її людей. Можна впевнено сказати, що діти в повній мірі отримують цей приклад у нашому закладі, спостерігаючи за такими доброзичливими людьми. Тож нехай доброчинність вернеться до людей сторицею.
Дякуємо керівництву фермерського господарства «Вікторія» за матеріальну допомогу. Ця підтримка - свідчення вашого небайдужого ставлення до проблем освіти в Україні і розуміння непересічної важливості шкільного виховання. Від усього серця бажаємо вам здоров’я, злагоди, взаєморозуміння, душевного спокою та достатку. Хай Господь сторицею віддячить за ваше розуміння, підтримку і за частку душі, подаровану нашим дітям.
З вдячністю, педагогічний, батьківський
і учнівський колективи
Кам’янсько-Дніпровського НВК