Главная


гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


Хай фестиваль цвіте багато літ!

3.jpg

4-го листопада 2017 року у місті Гуляйполі пройшов Х обласний фестиваль народного мистецтва «Вольниця», який відбувся у рамках відзначення 129-ї річниці з дня народження ватажка повстанського руху на Півдні України Нестора Махна.
Уже десять років фестиваль збирає сотні талановитих, музично обдарованих самодіяльних митців, сприяє відродженню, популяризації та збереженню українського народного мистецтва.

Для них у фойє культурно-спортивного комплексу «Сучасник» були представлені різноманітні виставки. Понад 60 творчих колективів змагалися за звання найкращих, їх виступи оцінювало компетентне журі. Серед учасників фестивалю були і представники сільського будинку культури «Знам’янський» - вокальна група «Колорит» (керівники Л.Ф. Бабушок і А.О. Кустинська).
«Колорит» з ювілеєм вас вітає,
Миру, радості бажає!
Прийміть від нас дари й привіт,
Хай фестиваль цвіте багато літ!
Такими словами привітання від солістів групи Альони Кустинської та Михайла Байдака розпочався виступ вокального колективу «Колорит». В знак поваги організаторам фестивалю в честь ювілею під урочисту музику була піднесена корзина з гостинцями. Українська народна пісня «Якби в лісі гриби не родили», яку майстерно виконав колектив, завела глядачів і навіть журі. «Колорит» залишив сцену під гучні оплески присутніх. Журі гідно оцінило виступ знам’янців: вокальна група «Колорит» зайняла II місце на обласному фестивалі. Дуже задоволеними, з масою позитивних вражень і піднесеним настроєм наші самодіяльні артисти поверталися додому.
Ми дуже вдячні голові Кам’янсько-Дніпровської ОТГ Володимиру Володимировичу Антоненко, керівнику фермерського господарства «Конвеєр», депутату обласної ради Володимиру Григоровичу Тарасову за наданий транспорт та матеріальну підтримку. Без вашої участі поїздка на фестиваль була б неможливою.
А.О. Кустинська, директор
Великознам’янського Будинку культури